Nie masz jeszcze dodanych gazetek ani stron do ulubionych?
Zacznij polować na promocje i dodawaj je do ulubionych , wszystko to co znajdziesz na swej drodze.
Zawsze miej je pod reką, napewno przydadzą Ci się już na najbliższych zakupach
Zaczynamy?

Gazetka promocyjna Black Red White

Aktualna gazetka promocyjna Black Red White w dniu 28.03.2023. Sprawdź przecenione produkty w gazetce Black Red White i kupuj taniej!

www.brw.pl

Black Red White - gazetki promocyjne 28.03

Black Red White Gazetka promocyjna - W tym tygodniu - oferta 01/02/2023 - 01/03/2023

01.03 - 31.03

Pozostało: 3 dni

Black Red White Gazetka promocyjna - W tym tygodniu - oferta 01/02/2023 - 01/03/2023

01.03 - 31.03

Pozostało: 3 dni

Black Red White Gazetka promocyjna - W tym tygodniu - oferta 01/02/2023 - 01/03/2023

01.03 - 31.03

Pozostało: 3 dni

Black Red White Gazetka promocyjna - W tym tygodniu - oferta 01/02/2023 - 01/03/2023

01.03 - 31.03

Pozostało: 3 dni

Black Red White - Archiwalne gazetki promocyjne 28.03


Sklep Black Red White - informacje i gazetki promocyjne 28.03

Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w polskim rynku pod wz...

GRUPA KAPITAŁOWA

W skład Grupy Kapitałowej wchodzi BLACK RED WHITE S.A. i 10 spółek zależnych, w tym 4 polskich i 6 podmiotów zagranicznych. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 19 zakładach produkcyjnych. Grupa Kapitałowa posiada fabryki wyposażone w nowoczesne parki maszynowe, własny transport, logistykę i magazyny. Łączna powierzchnia magazynowa wynosi 160 000 m2.

OFERTA

Wieloletnie doświadczenie i nieustanny rozwój sprawiły, że Black Red White posiada jeden z najbogatszych asortymentów meblowych na rynku.

- Meble pokojowe
- Meble kuchenne
- Meble tapicerowane
- Szafy i garderoby
- Meble na wymiar
- Stoły i krzesła
- Materace
- Asortyment wyposażenia wnętrz

SIEĆ SPRZEDAŻY

Ofertę mebli i dodatków Black Red White można znaleźć w salonach meblowych na terenie całej Polski. Salony zlokalizowane są w największych miastach kraju, jak i niewielkich miejscowościach. Marka prowadzi sprzedaż swoich produktów w 80 salonach firmowych oraz wielu punktach partnerskich. We Wrocławiu, Łodzi, Warszawie, Zabrzu, Będzinie, Chorzowie, Bydgoszczy, Gdańsku, Lublinie, Poznaniu, Rzeszowie i Krakowie zlokalizowanych jest 13 największych sklepów marki. Asortyment producenta dostępny jest także w multibrandowych punktach handlowych.

Oferta Black Red White jest obecna na 55 rynkach zagranicznych. Produkty polskiego producenta można znaleźć w m.in. w takich krajach, jak: Stany Zjednoczone, Hiszpania, Holandia, Belgia, Czechy, Słowacja, Słowenia, Węgry, Rumunia, Łotwa, Litwa, Estonia, Niemcy, Francja, Bułgaria, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Serbia, Grecja, Kirgistan, Mongolia, Wielka Brytania, Japonia, Izrael, Kanada, Meksyk, Irlandia czy kraje skandynawskie.

EKOLOGIA

Jednym z priorytetów wpisanych w działalność Black Red White jest troska o środowisko i racjonalną eksploatację zasobów naturalnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, firma zapewnia wysoką jakość swoich produktów, jednocześnie dbając o stan środowiska naturalnego.

We wszystkich zakładach produkcyjnych realizowany jest proekologiczny system zarządzania. Wszystkie materiały, komponenty meblowe oraz procesy technologiczne poddawane są analizom i spełniają ekologiczne wymogi. Black Red White współpracuje z dostawcami materiałów produkcyjnych działającymi zgodnie z rozporządzeniem Unii Europejskiej REACH.

W trosce o lokalną społeczność i środowisko naturalne funkcjonuje w Biłgoraju jedna z najnowocześniejszych elektrociepłowni w Polsce, która wyselekcjonowane odpady powstające w procesie produkcyjnym przetwarza na energię cieplną i energię elektryczną. Dzięki temu zakład produkcyjny jest częściowo samowystarczalny, a nadwyżki energetyczne sprzedawane podmiotom zewnętrznym.

Narodowa rada ekologiczna w 2008 roku przyznała firmie tytuł „partner polskiej energii” za promowanie nowatorskich rozwiązań na rzecz poprawy środowiska naturalnego.

Przeważnie
Pon-Pt.: 10.00 - 20.00
Sobota: 10.00 - 20.00
Niedziel : Zamknięte
Link do promocji sklepu Black Red White:

Proponowane sklepy

Sklep Super - Pharm z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Netto z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Oriflame z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Drogerie Natura z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Biedronka z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Home & You z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Makro z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Globi z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Smyk z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Avon z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Spar z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep MC Donalds z najnowszymi gazetkami promocyjnymi

Proponowane gazetki