Gazetka promocyjna Komfort

Aktualna gazetka promocyjna Komfort w dniu 10.12.2023


            Gazetka promocyjna Komfort. Tytuł: Komfortowe święta. Oferta obowiązuje: 2023-11-30 - 2024-01-09

Komfortowe święta

30.11 - 09.01

Stron: 34

Jeszcze 31 dni

Komfort - Archiwalne gazetki promocyjne 10.12

Black sales do -40%

Black sales do -40% - Komfort Gazetka promocyjna - W tym tygodniu - oferta 'brak'

30.10 - 28.11

Pozostało: Nieaktualna

komfort Okazje do -30%

komfort Okazje do -30% - Komfort Gazetka promocyjna - W tym tygodniu - oferta 'brak'

01.06 - 30.06

Pozostało: Nieaktualna

OKAZJE DO -40%

OKAZJE DO -40% - Komfort Gazetka promocyjna - W tym tygodniu - oferta 'brak'

05.04 - 16.05

Pozostało: Nieaktualna

Komfort Gazetka promocyjna - W tym tygodniu - oferta 'brak'

01.03 - 30.04

Pozostało: Nieaktualna


Źródło: komfort.pl

Sklep Komfort - informacje i gazetki promocyjne 10.12

KOMFORT WŚRÓD NAJLEPSZYCH SKLEPY

KOMFORT S.A. to firma obecna już od ponad 30 lat w Polsce, a od 2014 jest częścią Grupy Michał Sołowow. Marka KOMFORT oferuje klientom urządzanie domu od A do Z. W swoim portfolio ma ofertę kompleksowego urządzania łazienek, kuchni, salonów czy tarasów, a na stronie www.komfort.pl można kupić również krzesła, stoły, kanapy, meble salonowe, oświetlenie jak również drzwi oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg. Firma słynie z najlepszej na rynku oferty dywanów, paneli i wykładzin połogowych.

Wyznacz trasę

KOMFORT SIĘ ZMIENIA

Do niedawna firma była postrzegana przede wszystkim jako lider branży podłogowej. O ile pozycja KOMFORT w tej dziedzinie pozostaje niezachwiana, to w ciągu ostatnich kilku lat zmienia się sposób postrzegania marki. Dzieje się tak w związku z wprowadzeniem do asortymentu marki zupełnie nowych kategorii produktowych: łazienek oraz kuchni i szaf. Najnowsza oferta produktowa oferuje naszym klientom starannie wyselekcjonowaną kolekcję paneli podłogowych, podłóg drewnianych, a także wykładzin dywanowych i elastycznych. KOMFORT słynie z najlepszej na rynku oferty dywanów – klasycznych, nowoczesnych, w stylu vintage i dziecięcych. W naszej ofercie dostępne są również drzwi, dekoracje oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg. Wszystko to powoduje, że obecnie KOMFORT to synonim kompleksowej oferty dla wszystkich tych, którzy remontują czy dekorują swoje mieszkania i domy. Docieramy w najdalsze zakątki świata w poszukiwaniu światowych trendów, wnętrzarskich rozwiązań i materiałów.

NOWY KOMFORTOWY KONCEPT

KOMFORT to obecnie sieć ponad 160 sklepów w całej Polsce, wśród których znajdują się salony własne oraz prowadzone w systemie franczyzowym. Od 2019 roku firma konsekwentnie wprowadza nowy koncept sklepów wielkopowierzchniowych oferujących rozbudowaną ofertę produktową. Nasze sklepy znajdują się w dużych i średnich miastach na terenie całego kraju. Pierwszym modelowym sklepem w nowym koncepcie jest KOMFORT w Warszawie, przy ul. Mineralnej. Z kolei największy KOMFORT HOME w Polsce z łączną powierzchnią blisko 400 m2 znajduje się w poznańskich Komornikach. Do kolejnych sklepów w tym koncepcie dołączyły niedawno sklepy w: Toruniu, Bydgoszczy czy Wrocławiu.

MISJA KOMFORTU

Misją firmy KOMFORT jest zapewnienie komfortu zakupów swoim klientom. Jak mówi Prezes Zarządu Wojciech Kiestrzyń: „Mamy dla Polaków fantastyczny format sklepu – Komfort Home. Rozwój tego formatu zapewni klientowi unikalną formułę – zakupy każdego rodzaju asortymentu będą wygodne, a wsparcie zapewni kompleksowa opieka sprzedawcy, call center, projektanta i rozbudowywana infrastruktura online. W Komforcie dostarczymy także usługę transportu i montażu. Jednym słowem wszystko to, co sprawi, że nasz klient będzie czuł się komfortowo podczas przecież nie tak do końca łatwego procesu remontowania”.

KOMFORT OMNICHANELEM STOI

KOMFORT świadomie podjął decyzję o tym, by zapewnić swoim klientom spójne doświadczenia zakupowe bez względu na to z jakiego kanału oni korzystają. Konsekwencją strategii omnichanelowej było między innymi zrealizowanie projektu sklepu online, który już teraz – zaledwie po 2 latach od wdrożenia – sukcesywnie zwiększa swój udział w zyskach spółki. W pojęcie wielokanałowości idealnie wpisuje się także rozbudowywana struktura call center nie ograniczająca się jedynie do obsługi klienta, ale także wspomagająca klienta w procesie projektowania.

Przeważnie
Pon - Pt : 8.00 - 20.00
sob : 9.00 - 16.00
niedz : zamknięte
Link do promocji sklepu Komfort:

Proponowane gazetki