Nie masz jeszcze dodanych stron do ulubionych. Miej je zawsze pod reką, przydadzą Ci się już na najbliższych zakupach

Gazetka promocyjna Agata Meble

Aktualna gazetka promocyjna Agata Meble w dniu 07.06.2023. Sprawdź przecenione produkty w gazetce Agata Meble i kupuj taniej!

www.agatameble.pl

Wyznacz trasę

Agata Meble - gazetki promocyjne 07.06

Agata Meble - Archiwalne gazetki promocyjne 07.06

Agata

Agata - Agata Meble Gazetka promocyjna - W tym tygodniu - oferta 'brak'

04.05 - 22.05

Pozostało: Nieaktualna


Sklep Agata Meble - informacje i gazetki promocyjne 07.06

Historia marki Agata sięga roku 1952, w którym powstało państwowe przedsiębiorstwo produkcyjne pod nazwą "Bytomskie Fabryki Mebli". To był początek, który położył podwaliny pod naszą obecną działalność.

Przez kolejne 70 lat przedsiębiorstwo przeszło szereg transformacji, by finalnie stać się prywatną spółką akcyjną z wyłącznie polskim kapitałem. Moment prywatyzacji rozpoczął też okres dynamicznego rozwoju firmy, który trwa do dziś.

Wyznacz trasę

W ofercie salonów Agata znajdują się kolekcje mebli do pokoju dziennego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroki wybór krzeseł, stołów i materacy. W części przeznaczonej na akcesoria do aranżacji wnętrz są produkty dekoracyjne, oświetlenie, dywany i tekstylia oraz szereg dodatków kuchennych. W całej przestrzeni salonu, ekspozycji towarzyszą przykładowe aranżacje, prezentujące poszczególne kolekcje mebli i różne style dekoracyjne. Dzięki temu Klienci mogą czerpać inspiracje z gotowych rozwiązań, starannie zaprojektowanych przez stylistów wnętrz.

Nasza oferta nieustannie się zmienia i każdego roku wprowadzamy do sprzedaży nowe kolekcje mebli i odświeżamy asortyment dodatków. Ponad 60-letnie doświadczenie w branży meblarskiej pozwala nam nie tylko trafnie rozpoznawać potrzeby naszych Klientów, lecz także kreować trendy i inspirować do ciekawych zmian. A wszystko po to, by każdy nowy zakup w salonie Agata budził pozytywne emocje i był spełnieniem marzeń o funkcjonalnych i pięknych wnętrzach. Od zawsze też towarzyszy nam przekonanie, że droga do tego celu prowadzi przez oferowanie produktów wysokiej jakości po przystępnych cenach.

Dzieląc się naszym wieloletnim doświadczeniem i niesłabnącą pasją do aranżacji wnętrz, pragniemy profesjonalnie wspierać naszych Klientów w budowaniu niepowtarzalnej atmosfery ich domów i mieszkań.

AGATA i jesteś w domu

Na powierzchnię handlową Salonów Agata składają się 32 obiekty w: Katowicach, Gliwicach, Białymstoku, Bielsku-Białej, Rybniku, Rzeszowie, Warszawie (Okęcie, Targówek), Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Szczecinie, Opolu, Kaliszu, Płocku, Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Częstochowie, Stalowej Woli, Nowym Sączu, Rumi, Gorzowie Wielkopolskim, Lubinie, Zielonej Górze, Kielcach, Włocławku, Toruniu, Jeleniej Górze, Bydgoszczy, Bolesławicach k.Słupska oraz Radomiu.

Przeważnie
Pon-Pt.: 10.00 - 20.00
Sobota: 10.00 - 20.00
Niedziel : Zamknięte
Link do promocji sklepu Agata Meble:

Proponowane sklepy

Sklep Home & You z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Agata Meble z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Ikea z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Rossmann z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Yves Rocher z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Bricomarche z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Drogerie Laboo z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Abra z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Stokrotka z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Dino z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Sezamek z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Drogerie Natura z najnowszymi gazetkami promocyjnymi

Proponowane gazetki