Gazetka promocyjna Media Markt

Aktualna gazetka promocyjna Media Markt w dniu 28.11.2023


            Gazetka promocyjna Media Markt. Tytuł: Lets go! Black friday. Oferta obowiązuje: 2023-11-22 - 2023-11-30

Lets go! Black friday

22.11 - 30.11

Stron: 10

Już tylko 3 dni


            Gazetka promocyjna Media Markt. Tytuł: Co słychać w rozrywce. Oferta obowiązuje: 2023-11-01 - 2023-11-30

Co słychać w rozrywce

01.11 - 30.11

Stron: 16

Już tylko 3 dni


            Gazetka promocyjna Media Markt. Tytuł: Lets go! AGD ułatwia życie. Oferta obowiązuje: 2023-11-15 - 2023-11-30

Lets go! AGD ułatwia życie

15.11 - 30.11

Stron: 24

Już tylko 3 dni

Media Markt - Archiwalne gazetki promocyjne 28.11

Lets go! Black weeeeks

Lets go! Black weeeeks - Media Markt Gazetka promocyjna - W tym tygodniu - oferta 'brak'

14.11 - 21.11

Pozostało: Nieaktualna

Lets go! Małe AGD - wielkie ...

Lets go! Małe AGD - wielkie - Media Markt Gazetka promocyjna - W tym tygodniu - oferta 'brak'

13.10 - 31.10

Pozostało: Nieaktualna

Lets Go! Co słychać w rozry...

Lets Go! Co słychać w rozry - Media Markt Gazetka promocyjna - W tym tygodniu - oferta 'brak'

01.09 - 30.09

Pozostało: Nieaktualna

Przygotuj się na nowy START!...

Przygotuj się na nowy START! - Media Markt Gazetka promocyjna - W tym tygodniu - oferta 'brak'

10.08 - 15.08

Pozostało: Nieaktualna


Źródło: mediamarkt.pl

Sklep Media Markt - informacje i gazetki promocyjne 28.11

MediaMarkt to jedna z najsilniejszych marek konsumenckich i pierwszy adres dla pasjonatów nowych technologii oraz osób poszukujących najlepszej oferty elektroniki użytkowej do domu i biura czy urządzeń mobilnych. Sieć rozwija się we wszystkich kanałach sprzedaży, wyznacza nowe standardy w zakresie asortymentu i jakości obsługi. Wychodząc poza typową rolę sklepu, MediaMarkt jest dla klientów przewodnikiem po świecie nowoczesnych technologii, zapewniając im najlepsze doświadczenia zakupowe.

Wyznacz trasę

Europejski lider rynku o ugruntowanej pozycji

MediaMarkt jest liderem dystrybucji elektroniki użytkowej w Europie, obecnym w 12 krajach Starego Kontynentu. Mamy ponad 35-letnie doświadczenie w branży, które pozwoliło nam zbudować silną sieć sprzedaży we wszystkich dostępnych kanałach dystrybucji. Na rynku polskim działamy z sukcesem już od 25 lat. Wytrwale szukamy innowacyjnych rozwiązań, wyprzedzając oczekiwania naszych Klientów.

Pełna oferta produktowa

W MediaMarkt oferujemy pełny wybór sprzętu AGD i RTV, komputerów, smartfonów, aparatów fotograficznych, sprzętu gamingowego i gier, elektroniki sportowej, a także praktycznych i modnych akcesoriów czołowych producentów. Nawet najbardziej wymagający fani nowych technologii znajdą tu dla siebie odpowiednie urządzenia.

Marki własne

Obok światowych brandów mamy w ofercie szeroki wybór produktów marek własnych: Ok., ISY, PEAQ i KOENIC. Funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania na każdą kieszeń cieszą się zaufaniem coraz szerszej grupy Klientów.

Usługi dla każdego

Stawiamy na kompleksowe rozwiązania – poza bogatym wyborem sprzętu, zapewniamy także usługi, które pozwolą od razu cieszyć się pełnią możliwości zakupionych urządzeń. Są to m.in.: dostawa, instalacja, pierwsze uruchomienie i konfiguracja urządzeń czy podłączenie sprzętu AGD do sieci gazowej, elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Kupując u nas roczną ochronę antywirusową McAfee, Klienci zapewniają ochronę nieograniczonej liczbie urządzeń – zarówno telefonów, tabletów, jak i komputerów.

Wspieramy Klientów w prowadzeniu zrównoważonego stylu życia oferując również szereg usług, które pozwalają oszczędzać zasoby naturalne. Wśród usług zrównoważonych proponujemy m.in. dodatkowe ubezpieczenie sprzętu, wynajem długoterminowy smartfonów RentMe, naprawy pogwarancyjne, wymianę używanego smartfona na kartę podarunkową marki czy zabezpieczenie ekranu urządzeń mobilnych folią ochronną. W ten sposób przedłużamy życie sprzętom.

W MediaMarkt można oddać również stare urządzenia, zgodne z asortymentem sklepu, bez konieczności zakupu nowych produktów.

Klub MediaMarkt

Warto zapisać się do Klubu MediaMarkt. Jest to program lojalnościowy, który zapewnia klubowiczom liczne korzyści. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej lub w sklepie, aby zbierać punkty za zakupy, które następnie wymienimy na kupony na kolejne zakupy. Transakcje z użyciem karty Klubu są rejestrowane na koncie kupującego i nie trzeba zachowywać na przyszłość paragonów. Klubowicze mają 45 dni na ewentualny zwrot zakupionego produktu i są zawsze na bieżąco z naszą ofertą promocyjną.

MediaMarkt dla firm

W MediaMarkt odpowiadamy również na różnorodne potrzeby i oczekiwania klientów biznesowych oraz instytucjonalnych. Szukamy optymalnych rozwiań przy profesjonalnym wsparciu dedykowanego opiekuna biznesowego.

Dbamy o wspólną przyszłość

Rozwijamy się w sposób zrównoważony. Chcemy przeciwdziałać zmianom klimatycznym, niedoborom zasobów naturalnych i nierównościom społecznym oraz wspólnie z naszymi klientami pozytywnie wpływać na świat, w którym żyjemy. Dlatego w codziennej działalności angażujemy się w działania na rzecz ludzi, społeczeństwa i środowiska. Wspierając zrównoważony styl życia naszych klientów wprowadziliśmy specjalne oznaczenia „BetterWay” dla urządzeń, które zostały ocenione przez niezależne organizacje testujące jako zrównoważone. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie BetterWay.

Człowiek w centrum uwagi

Wyznacznikiem wartość firmy jest jej podejście do drugiego człowieka. W MediaMarkt inwestujemy w działania z zakresu Human Resources. Oferujemy pracę w przyjaznym międzynarodowym zespole, zapewniamy możliwości rozwoju, rozwijamy kulturę organizacji i wspieramy różnorodność. Głos naszych koleżanek i kolegów jest dla nas najważniejszy, dlatego robimy wszystko, aby budować wartościowe środowisko pracy.

Rozpoznawalna marka

MediaMarkt zapewnia użytkownikom elektroniku użytkowej dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych oraz usług, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na platformie internetowej mediamarkt.pl, wspierając ich w staraniach o bardziej zrównoważone podejście do zakupów. Sympatycy marki wyraźnie to doceniają - po raz kolejny otrzymaliśmy tytuł Gwiazda Jakości Obsługi. Marka jest także zdobywcą Złotego Lauru Konsumenta 2022 czy nagrody Złote Innowacje 2022 oraz Medalu Europejskiego za wyjątkową ofertę usług.

Przeważnie
Pon-Pt.: 09.00 - 21.00
Sobota: 09.00 - 21.00
Niedziela : Zamknięte
Link do promocji sklepu Media Markt:

Proponowane gazetki