Nie masz jeszcze dodanych stron do ulubionych. Miej je zawsze pod reką, przydadzą Ci się już na najbliższych zakupach

Gazetka promocyjna Super - Pharm

Aktualna gazetka promocyjna Super - Pharm w dniu 07.06.2023. Sprawdź przecenione produkty w gazetce Super - Pharm i kupuj taniej!

www.superpharm.pl

Wyznacz trasę

Super - Pharm - gazetki promocyjne 07.06

Super - Pharm Gazetka promocyjna - W tym tygodniu - oferta 'brak'

20.03 - 31.08

Stron:30

Jeszcze 86 dni

Super - Pharm - Archiwalne gazetki promocyjne 07.06

Recepta na piękno. Recepta na zdrowie. To wszystko dla Was MAMY!

Recepta na piękno. Recepta na zdrowie. To wszystko dla Was MAMY! - Super - Pharm Gazetka promocyjna - W tym tygodniu - oferta 'brak'

16.05 - 31.05

Pozostało: Nieaktualna

Dni klubu

Dni klubu - Super - Pharm Gazetka promocyjna - W tym tygodniu - oferta 'brak'

09.05 - 15.05

Pozostało: Nieaktualna

Majówka w dobrym składzie

Majówka w dobrym składzie - Super - Pharm Gazetka promocyjna - W tym tygodniu - oferta 'brak'

20.04 - 08.05

Pozostało: Nieaktualna

Różne wymiary piękna - Wiosna

Różne wymiary piękna - Wiosna - Super - Pharm Gazetka promocyjna - W tym tygodniu - oferta 'brak'

01.04 - 26.04

Pozostało: Nieaktualna


Sklep Super - Pharm - informacje i gazetki promocyjne 07.06

Koncepcja marki Super-Pharm opiera się na unikalnym połączeniu trzech działów: apteki, drogerii i perfumerii w jednym miejscu. To miejsce dla Ciebie, Twojego zdrowia, urody i przede wszystkim wygody. W naszych sklepach zawsze możesz liczyć na pomoc i doradztwo. Doświadczeni konsultanci Super-Pharm oferują miłą obsługę i profesjonalne porady w zakresie zdrowia, urody i pielęgnacji. Eksperckie doradztwo to znak firmowy Super-Pharm.

Wyznacz trasę

Super-Pharm to jedyny sklep, który oferuje tak szeroki wybór markowych kosmetyków i dermokosmetyków do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała oraz specjalistyczne kosmetyki dla dzieci i niemowląt. Klientkom, które chcą zawsze wyglądać pięknie, w zgodzie z najnowszymi trendami, Super-Pharm oferuje szeroką gamę produktów do makijażu. Na miejscu, każda Klientka może liczyć na pomoc konsultantek ds. urody.

Perfumy w atrakcyjnych cenach to kolejny znak rozpoznawczy Super-Pharm. Tutaj każdy, kto kocha piękne zapachy, znajdzie te wymarzone dla siebie. W dziale drogeryjnym mam zawsze szeroką ofertę produktów i kosmetyków, dzięki którym codzienna rutyna pielęgnacyjna, domowe porządki staną się przyjemne i zapewnią Twoje dobre samopoczucie.

W drogeriach Super-Pharm znajdziesz też produkty i kosmetyki niedostępne w innych sklepach i sieciach handlowych sygnowane marką LIFE. Szukaj ich w naszych sklepach. Produkty i kosmetyki marki LIFE cechuje wysoką jakość.Na naszych stronach internetowych znajdziesz informacje o nas, o aktualnej ofercie drogerii Super-Pharm, o aktualnych konkursach i nowych promocjach. Skorzystaj też z naszego PORADNIKA , gdzie znajdziesz cenne porady na temat zdrowia, urody i pielęgnacji.

Zapraszamy do sieci Super-Pharm!

Super-Pharm. Recepta na piękno. Recepta na zdrowie

Informacje o Super-Pharm Poland Sp. z o. o. Siedziba: ul. Domaniewska 48, 02-672 Warszawa NIP: PL 5252175977 Numer KRS: 0000083512 BDO: 000086870 Kapitał zakładowy: 410 000 PLN Organ rejestrujący: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy

HISTORIA SUPER-PHARM

Pomysłodawcą koncepcji połączenia apteki, drogerii i perfumerii był kanadyjski farmaceuta Murray Koffler. Pierwszy "drugstore" w takiej formie otworzył we wczesnych latach sześćdziesiątych. Historia pokazała, że ryzykowne podejście jak na owe czasy było opłacalne.

Klienci optymistycznie podeszli do nowej konwencji apteki wzbogaconej o: kosmetyki, artykuły toaletowe, artykuły dla małych dzieci, środki czystości i różnego rodzaju akcesoria.

W przeciągu kilku lat innowacyjna formuła drugstore oszczędzająca czas, dzięki możliwości zaopatrzenia się we wszystkie potrzebne środki w jednym miejscu, stała się na tyle popularna, że zrewolucjonizowała rynek farmaceutyczny i stała się wzorem do naśladowania. W 2003 roku sieć liczyła za oceanem ponad 900 punktów działających pod nazwą Shoppers Drug Mart.

W roku 1978 Leon Koffler - syn założyciela sieci - przeniósł pomysł drugstore do Izraela, gdzie pod szyldem Super-Pharm została otwarta pierwsza apteka-drogeria. W krótkim czasie marka Super-Pharm z siecią ponad 100 aptek-drogerii stała się liderem na izraelskim rynku farmaceutycznym i wzorcem dla konkurencji.

W 2000 roku Super-Pharm rozpoczął ekspansję na rynek europejski. W maju 2001 roku w Warszawie otworzono pierwszy w Polsce drugstore Super-Pharm a słowo "apteka" nabrało dla Polaków nowego znaczenia.

Obecnie sieć Super-Pharm działa we wszystkich największych miastach w Polsce i posiada 75 placówek. W kolejnych latach rozwój sieci Super-Pharm ogarnął kolejne kraje świata, docierając w 2006 roku nawet na chiński rynek.

Przeważnie
Pon-Pt.: 9.00 - 21.00
Sobota: 10.00 - 20.00
Niedziel : Zamknięte
Link do promocji sklepu Super - Pharm:

Proponowane sklepy

Sklep Media Markt z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Pizzeria Da Grasso  z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Avon z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Globi z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Abra z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Dealz z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Pepco z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Stokrotka z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Od i do z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Drogerie Laboo z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Dr.max Drogeria z najnowszymi gazetkami promocyjnymi
Sklep Oriflame z najnowszymi gazetkami promocyjnymi

Proponowane gazetki