Groszek Gazetka promocyjna

GROSZEK


Groszek - aktualna gazetka promocyjna

Kliknij poniższą gazetkę aby zobaczyć promocje Groszek w tym tygodniu.

Groszek Gazetka promocyjna Nr.13/2021
01.07 - 13.07

NAJNOWSZE GAZETKI:

INFORMACJE O Groszek

Ulotka, gazetka promocyjna, katalog Groszek - Promocje, świeża oferta!

O FIRMIE

Zakupy w Groszku

Groszek jest ogólnopolską siecią samoobsługowych sklepów spożywczych funkcjonującą na rynku od 2000 roku. Obecnie sieć zrzesza ponad 1400 sklepów o zróżnicowanej wielkości. Bez względu na powierzchnię sprzedaży, wszystkie placówki należące do sieci posiadają jednolite standardy, które sprawiają, że odwiedzając dowolny sklep z szyldem Groszka, klienci mają gwarancję profesjonalnej obsługi oraz najwyższej jakości oferowanego asortymentu. Stawiamy przede wszystkim na wygodę i praktyczność.
Groszek to Twój sklep na co dzień, a w nim:

1. Twoje ulubione produkty

2. Twoje sprawdzone promocje

3. Twój dobrze znany personel sklepu

Sklepy Groszek zlokalizowane są wygodnie, zapewniają komfort codziennych zakupów, dobre ceny, atrakcyjne promocje oraz miłą obsługę.

Groszek to sklep, w którym każdy klient traktowany jest jakwyjątkowo. To sklep blisko domu z przyjaznym personelem, który zna potrzeby swoich klientów.

Zapewniamy atrakcyjne promocje i cykliczne akcje lojalnościowe pod nazwą "Punktuj w Groszku". Negocjujemy bezpośrednio z producentami i oferujemy sklepom uczestniczącym w sieci atrakcyjne warunki współpracy handlowej. Przemyślane akcje marketingowe pomagają konkurować z innymi, a kursy i szkolenia podnoszą kwalifikacje personelu. Wykorzystując w praktyce nowoczesne metody zarządzania łańcuchem dostaw logistycznych, informatykę oraz internet, obniżamy koszty funkcjonowania zrzeszonych placówek, pomagamy im się rozwijać i generować godziwe zyski.

Źródło: www.groszek.com.pl/