Kazar wyprzedaże przeceny najnowsza kolekcja

Kazar


Kazar - Aktualny katalog promocyjny

Kliknij poniższy strone aby zobaczyć wyprzedaże Kazar.

Kazar - Przeceny wyprzedaże

Kazar wyprzedaże przeceny najnowsza kolekcja

NAJNOWSZE GAZETKI:

Lokalizacja sklepów Kazar

GODZINY OTWARCIA >>


Informacje o Kazar

Ulotka, gazetka promocyjna, przecey, wyprzedaże katalog Kazar - Promocje, świeża oferta!

Kazar to moda i trendy na światowym poziomie. Synonim zmysłowości, oryginalności i prestiżu. Kolekcje Kazar stanowią dopełnienie współczesnego, aktywnego stylu życia kobiety i mężczyzny. Pozwalają kreować zdecydowany, nieprzeciętny wygląd, wyrażać siebie w unikalny sposób. Łączą w sobie awangardę, dobry styl oraz bezwarunkowe oddanie dla jakości. Nowoczesnemu designowi i precyzyjnym wykończeniom towarzyszy szczególna dbałość o każdy detal.

19 października 2016 na terenie Centrum Handlowego Posnania miała miejsce premiera nowego konceptu salonów KAZAR. Projekt został opracowany przez wybitnego włoskiego architekta, który połączył charakterystyczny dla marki, pełen elegancji i luksusu styl z nowoczesnymi rozwiązaniami w architekturze wnętrz. Drugi salon po spektakularnej metamorfozie został otwarty w nowej lokalizacji w Galerii Krakowskiej. Kolejne już wkrótce na terenie całego kraju.

Sukces cieszy tym bardziej jeżeli można się nim dzielić! Jest wiele osób i instytucji, które działają z pasją i wiarą w to co robią realizując bardzo szlachetne cele. Takie inicjatywy chcemy wspierać.

Źródło: www.kazar.com/pl