Deichmann wyprzedaże przeceny najnowsza kolekcja

Deichmann


Deichmann - Aktualny katalog promocyjny

Kliknij poniższy strone aby zobaczyć wyprzedaże Deichmann.

Deichmann - Przeceny wyprzedaże

Deichmann wyprzedaże przeceny najnowsza kolekcja

NAJNOWSZE GAZETKI:

Lokalizacja sklepów Deichmann

GODZINY OTWARCIA >>


Informacje o Deichmann

Ulotka, gazetka promocyjna, przecey, wyprzedaże katalog Deichmann - Promocje, świeża oferta!

Firma Deichmann powstała w 1913 roku jako przedsiębiorstwo rodzinne i nadal pozostaje w rękach rodziny założycielskiej. Prawie stuletnia historia firmy ma swój początek w Essen, w samym sercu Zagłebia Ruhry. Dziś nadal znajduje się tu główna centrala Grupy. Firma Deichmann posiada obecnie ponad 3 800 sklepów w 26 krajach i zatrudnia 38 252 pracowników na całym świecie

Deichmann jest wiodącą marką zarówno na niemieckim, jak i europejskim rynku obuwniczym. Oferujemy duży wybór obuwia dla każdej grupy wiekowej. Dbamy nie tylko o doskonałą relację ceny do jakości, ale staramy się również jak najszybciej wdrażać najnowsze trendy. Nasi projektanci stale są na tropie najświeższych nurtów w modzie, dlatego tworząc nową kolekcję zawsze dbają by odzwierciedlała trendy sezonu.

Oprócz takich tradycyjnych marek, jak: Elefanten, Gallus czy Medicus, nasze sklepy oferują wysokiej jakości, eleganckie buty marki 5th Avenue. Odzwierciedleniem najnowszej mody jest kolekcja marki Graceland. Miłośnicy sportu wybiorą przede wszystkim buty marki Victory. Kolekcję sportową uzupełniają znane marki takie jak: Adidas, Nike, Puma oraz Fila. Naszym klientom gwarantujemy nie tylko modne buty w cenach nie do pobicia, ale także jakość i pewność udanego zakupu obuwia.

Charakterystyczną cechą historii firmy Deichmann jest finansowanie jej rozwoju z własnych środków, bez kredytów i pożyczek. W 2017 firma rodzinna w dalszym ciągu odnosiła sukcesy. Na całym świecie DEICHMANN sprzedał 176 milionów par butów w 3 989 sklepach. To o prawie 700 tysięcy par butów więcej niż rok wcześniej.

W Niemczech, 24 innych europejskich państwach oraz w Stanach Zjednoczonych firma DEICHMANN zatrudnia 39 564 pracowników Niemcy

W Niemczech dla Deichmann SE pracuje 15 977 pracowników w 1463 sklepach (stan na 31.12.2017) oraz w centrali firmy i licznych centralnych magazynach dystrybucji butów (centrach dystrybucji). W 2018 DEICHMANN w Niemczech zatrudni 440 nowych pracowników. Przedsiębiorstwo w Niemczech wypracowuje 40 procent obrotu całej grupy, a obrót wzrósł w 2017 z 2,2 miliarda Euro do 2,3 miliarda Euro.

Grupa Deichmann w Niemczech sprzedała w 2017 r. 74,2 milionów par butów. Plany ekspansji

Firma planuje dalszą ekspansję: jedynie w Niemczech w 2018 otworzy się 33 nowych sklepów. Na całym świecie w 2018 r. DEICHMANN otworzy 208 nowych sklepów i zmodernizuje 208 istniejących.

Koncepcja sklepu: raj dla poszukiwaczy oraz fachowe doradztwo

Każdego roku inwestujemy miliony w modernizację naszych sklepów oraz w pozyskiwanie atrakcyjnych, nowych lokalizacji. W naszych placówkach stosujemy nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Duże powierzchnie handlowe, nowoczesne oświetlenie i przejrzysta prezentacja towaru sprawią, że zakupy w naszych sklepach będą dla Państwa miłym doświadczeniem.

Znajdą nas Państwo w najatrakcyjniejszych centrach handlowych, jak również w małych miastach. Nowoczesne systemy regałów zachęcają do samodzielnego poszukiwania butów. Na pierwszy rzut oka widać, które buty i w jakim rozmiarze są dostępne. A jeśli ktoś potrzebuje porady, otrzyma ją od naszego wykwalifikowanego personelu.

Źródło: www.deichmann.com