ccc wyprzedaże przeceny najnowsza kolekcja

CCC


CCC - Aktualny katalog promocyjny

Kliknij poniższy strone aby zobaczyć wyprzedaże CCC.

CCC - Przeceny wyprzedaże

ccc wyprzedaże przeceny najnowsza kolekcja

NAJNOWSZE GAZETKI:

INFORMACJE O CCC

Ulotka, gazetka promocyjna, przecey, wyprzedaże katalog CCC - Promocje, świeża oferta!

Informacje

Pon - Pt : 6.00 - 21.00
Sob : 6.00 - 21.00
Niedz : 9.00 - 19.00
Dokładne info
ccc.eu/pl/
Znajdź najbliższy salon CCC

Każdy z nas dokądś zmierza. Każdy z nas inną drogą i… w innych butach! Poznaj najnowszą kolekcję wiosenno-letnią 2016 i wybierz swój sposób na dotarcie do celu. Możesz wyrazić siebie za pomocą kolorów, wybrać kształty, które harmonizują z Twoją osobowością i nastrojem, zainspirować się różnorodnością stylów. W sklepach CCC czekają na Ciebie najmodniejsze wzory butów i torebek, wykonane z doskonałych materiałów. Niezależnie od tego, czy preferujesz styl elegancki, czy sportowy, w ofercie znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Obuwie Lasocki wykonane ze skóry naturalnej oraz buty sportowe marki Sprandi to duża część naszej bogatej oferty.

Ponadto w ofercie CCC znajdziesz również inne marki, które wychodzą naprzeciw najnowszym trendom. Wiosenno-letnia kolekcja CCC pozwoli Ci wybierać między klasyką a odpowiednią dawką modowego szaleństwa. Stworzone zgodnie z najnowszymi trendami linie butów i torebek dają Ci nieograniczone możliwości łączenia stylów i kolorów. Czerń, czerwień, a może nude? Stylowe frędzle czy wykończenia bez nich? Koturny, szpilki czy płaskie obcasy? Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź w CCC! Zapraszamy do salonów po sporą dawkę inspiracji.

CCC S.A. jest największym producentem obuwia i najszybciej rosnącą spółką obuwniczą w Europie. Po zdobyciu pozycji zdecydowanego lidera rynkowego w Polsce CCC rozpoczęła w roku 2011 intensywną ekspansję zagraniczną, zostając największą detaliczną spółką obuwniczą w Europie Środkowej. Dziś Grupa CCC posiada ponad 800 salonów w 17 krajach, o łącznej powierzchni sprzedaży 400 tys. mkw. Grupa CCC posiada własną fabrykę butów skórzanych, zatrudnia ponad 12 000 pracowników i rocznie sprzedaje ponad 40 mln par obuwia. Prestiż i wiarygodność finansową podkreśla obecność Spółki na GPW w Warszawie i udział w zaszczytnym gronie 20 największych spółek zaliczanych do WIG-u 20. Do końca 2017 roku CCC planuje mieć 1100 sklepów o łącznej powierzchni ponad 560 tys. mkw. Modne i atrakcyjne cenowo produkty oferowane są klientom w salonach własnych w Polsce, Węgrzech, Słowacji, Czechach, Austrii, Chorwacji, Słowenii, Bułgarii, Niemczech, Serbii, Rosji, Łotwie, Litwie, Ukrainie, Rumunii, Kazachstanie i Estonii.

ccc s.a. jest największą detaliczną spółką obuwniczą w Europie Środkowej i największym producentem obuwia w Europie.

Obecnie sprzedaż prowadzona jest w 17 krajach. Sieć sprzedaży CCC stanowią salony własne w Polsce, Czechach, Węgrzech, Niemczech, Słowacji, Austrii, Chorwacji, Słowenii, Rosji, Bułgarii i Serbii oraz salony franczyzowe w Rumunii, Łotwie, Litwie, Estonii, Ukrainie i Kazachstanie.

Podstawowym produktem Grupy CCC jest obuwie. Klienci odwiedzający sklepy mają do wyboru asortyment produktowy na każdą okazję – od butów do noszenia na co dzień przez buty sportowe aż po eleganckie obuwie skórzane. Oferowany klientom asortyment Grupa sprzedaje pod markami własnymi oraz licencjonowanymi.

Spółka wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów poszerzyła swoją działalność i umożliwiła klientom zakupy online poprzez regionalne domeny eobuwie.pl w Polsce, Czechach, Słowacji, Niemczech, Rumunii, Węgrzech, Bułgarii, Ukrainie i Słowenii.

W ciągu roku CCC sprzedaje ponad 28 mln par obuwia. W ofercie CCC każdego roku można znaleźć blisko sześć tysięcy wzorów obuwia. Poza obuwiem damskim, męskim i dziecięcym, CCC w ramach asortymentu posiada torebki, kosmetyki do pielęgnacji obuwia oraz akcesoria i drobną galanterię.

Źródło: ccc.eu/pl