Asos wyprzedaże przeceny najnowsza kolekcja

Asos


Asos - Aktualny katalog promocyjny

Kliknij poniższy strone aby zobaczyć wyprzedaże Asos.

Asos - Przeceny wyprzedaże

Asos wyprzedaże przeceny najnowsza kolekcja

NAJNOWSZE GAZETKI:

Lokalizacja sklepów Asos

GODZINY OTWARCIA >>


Informacje o Asos

Ulotka, gazetka promocyjna, przecey, wyprzedaże katalog Asos - Promocje, świeża oferta!

Wierzymy w świat, w którym masz całkowitą swobodę bycia sobą, bez osądu. Eksperymentować. Wyrazić siebie. Być odważnym i chwycić życie za niezwykłą przygodę. Dlatego upewniamy się, że wszyscy mają równe szanse na odkrycie wszystkich niesamowitych rzeczy, do których są zdolni - bez względu na to, kim są, skąd pochodzą i jak chcą rządzić. Istniejemy, aby dać ci pewność bycia kimkolwiek chcesz.

Bardzo ważne jest dla nas promowanie zdrowego wizerunku ciała - nie chodzi nam o przestrzeganie jakichkolwiek stereotypów - dlatego współpracujemy z ponad 200 modelami reprezentującymi naszych odbiorców. Nie zajmujemy się cyfrową zmianą ich wyglądu… nie ma tutaj żadnych zmian kształtu ani usuwania rozstępów. Nasze modele należą do rodziny ASOS i wspieramy je, stosując Modelową Politykę Opieki Społecznej.

Jesteśmy zaszczyceni, że jesteśmy oficjalnym partnerem Brytyjskiego Związku Paraolimpijskiego, zapewniając drużynie ParalympicsGB formalne i ceremonialne stroje. Tworzenie kolekcji na zamówienie, która zaspokaja potrzeby sportowców, a także sprawia, że ​​wyglądają i czują się wspaniale, jest przywilejem i poprawiło naszą wiedzę na temat projektowania odzieży dostosowanej do różnych potrzeb. Nie możemy się doczekać, aby kontynuować naszą współpracę na Igrzyskach Paraolimpijskich w Tokio w 2020 roku.

Chcemy pomagać młodym talentom - od nowych, modnych modeli po inspirujące nowe głosy - i to nie tylko w świecie mody. Pielęgnujemy kreatywne osoby ze wszystkich branż, aby mogły osiągnąć wspaniałe rzeczy. Fotografowie, szefowie kuchni, muzycy… nazywacie to, znajdujemy niesamowitych ludzi z całego świata i pomagamy im realizować ich pasje.

Nasz coroczny konkurs poszukuje młodych, przedsiębiorczych marek przyszłości. Dwóch zwycięzców otrzymuje od naszych ekspertów 50 000 funtów inwestycji i mentoringu. W razie potrzeby sprzedajemy zwycięskie kolekcje na ASOS przez dwa sezony. Sprawdź zeszłorocznych innowacyjnych zwycięzców, HANGER i Elissę Poppy - szybko się sprzedają.

Czy znasz to satysfakcjonujące uczucie, gdy natkniesz się na niesamowity butik w stylu vintage lub odkryjesz niesamowitą niezależną markę przed wszystkimi innymi? Tak, też to kochamy. Właśnie dlatego stworzyliśmy ASOS Marketplace w 2010 roku. Zespół poszukuje najlepszych start-upów w modzie i jest teraz domem dla ponad 700 butików - dzięki czemu możesz przez cały czas kupować jedyne w swoim rodzaju znaleziska.

Źródło: www.asos.com