4F wyprzedaże przeceny najnowsza kolekcja

4F


4F - Aktualny katalog promocyjny

Kliknij poniższy strone aby zobaczyć wyprzedaże 4F.

4F - Przeceny wyprzedaże

4F wyprzedaże przeceny najnowsza kolekcja

NAJNOWSZE GAZETKI:

Kontakt z 4F:

12 384 80 45(pn-pt w godz. 8:00-20:00)
801 007 457(pn-pt w godz. 8:00-20:00)
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

INFORMACJE O 4F

Ulotka, gazetka promocyjna, przecey, wyprzedaże katalog Zara - Promocje, świeża oferta!

OTCF to spółka, która w swoich markach łączy sport i modę, a w ludziach szuka pasji do jednego i drugiego. To dzięki zaangażowaniu pracowników firmy powstają produkty, które noszą Olimpijczycy, zawodowi sportowcy, a także amatorzy i pasjonaci aktywności fizycznej. Ciągle się rozwijamy – udoskonalamy ofertę, przygotowujemy nowe projekty, rozpoczęliśmy ekspansję zagraniczną. A to nie jest nasze ostatnie słowo.

Spółka OTCF to polska firma zbudowana na pasji do sportu. Specjalizujemy się w tworzeniu, produkcji i sprzedaży odzieży sportowej i akcesoriów dla konsumentów oraz dla sportu zawodowego. W swoim portfolio mamy markę 4F, 4F Junior oraz Outhorn, a także multibrandowe sklepy sportowe 4Faces. Łączymy kompetencje i technologie ze świata sportu ze światem stylu i mody.

W branży odzieży sportowej mamy ponad 20 lat doświadczenia. Wszystko zaczęło się od pasji do sportu naszego prezesa Igora Klai.
Zaczęliśmy od dystrybucji akcesoriów i prostych ubrań sportowych do sieci handlowych i hurtowni. Naszą pierwszą marką był Outhorn, pod którą do dziś oferujemy odzież i akcesoria sportowe w kanale hurtowym.
W 2003 roku rozpoczęliśmy sprzedaż detaliczną, otwierając pierwsze sklepy własne z odzieżą sportową pod nową marką sportową 4Fun. W 2007 roku nazwa ta zmieniła się w 4F Sport Performance, a od 2010 funkcjonuje już jako 4F. Rok po roku stopniowo budowaliśmy sieć sklepów 4F w całym kraju, a w 2016 r. rozpoczęliśmy pierwszy etap ekspansji zagranicznej.
Rozwijamy także multibrandowe sklepy sportowe 4Faces, których pierwsze otwarcia odbyły się w roku 2013.

Źródło: 4f.com.pl