Tesco


Tesco - aktualna gazetka promocyjna

Kliknij poniższą gazetkę aby zobaczyć promocje Tesco w tym tygodniu.

Gazetka aktualna
od 06.02 do 12.02.2020

Magazyn zimowy 2019
od 02.12 do 15.03.2020

Baby magazine ZIMA
od 23.12 do 30.04.2020

NAJNOWSZE GAZETKI:

INFORMACJE O Tesco

Ulotka, gazetka promocyjna, katalog Tesco - Promocje, świeża oferta!

Jesteśmy czołową siecią detaliczną na polskim rynku, z ponad 400 super- i hipermarketami oraz usługą zakupów z wykorzystaniem internetu. Zatrudniamy blisko 30 000 osób i oferujemy produkty 1 500 polskich dostawców.

Cel naszego działania w jasny sposób tłumaczy, w jakim celu istniejemy i w jaki sposób działamy: Dbamy o naszych klientów, każdego dnia coraz lepiej. Nasz biznes został stworzony z prostą misją – być najlepszym dla naszych klientów, pomagać im cieszyć się z lepszej jakości życia, które jest łatwiejsze i to się nie zmieniło. Klienci oczekują świetnych produktów, w dobrej cenie, które łatwo mogą zakupić. Właśnie naszym zadaniem jest ich dostarczania. Dla tego zdecydowaliśmy że hasło ‘Dbamy o naszych klientów, każdego dnia coraz lepiej’ zostanie naszą podstawową wartością. Jako biznes, dbanie o naszych klientów jest w centrum wszystkiego co robimy.

Cel naszego działania brzmi „Dbamy o naszych klientów, każdego dnia coraz lepiej”. Z kolei Wartości Tesco pomagają zrozumieć, jak przełożyć Cel działania na praktykę:

Dla klientów staramy się bardziej niż ktokolwiek inny Traktujemy innych tak, jak sami chcemy być traktowani Wierzymy, że każdy nawet najdrobniejszy gest ma wielkie znaczenie

Nasze Wartości, wprowadzone ponad 10 lat temu, stały się nieodłączną częścią naszej kultury organizacyjnej i podstawą naszego stałego wzrostu i sukcesów. Wartości są gwarancją, że każda osoba w naszej organizacji wie i rozumie, co w Tesco jest naprawdę ważne. To wartości uniwersalne, które prowadziły nas przez kolejne lata, w trakcie których wchodziliśmy na nowe rynki do nowych krajów. Podobnie jak w przypadku Celu działania, tak i Wartości muszą się zmieniać wraz ze zmieniającym się światem. Doszliśmy do wniosku, iż potrzebujemy nowej Wartości, która pokazuje nasze społeczne zaangażowanie. Nasza nowa wartość brzmi: Wierzymy, że każdy nawet najdrobniejszy gest ma wielkie znaczenie. Tesco dziś to duża, międzynarodowa organizacja, będąca częścią codziennego życia milionów ludzi. Ta właśnie skala firmy oznacza szanse na dokonywania pozytywnych zmian w dzisiejszym świecie pełnym wyzwań. Postawiliśmy sobie ambitne cele w trzech obszarach, gdzie – jak wierzymy – możemy nieść realne wsparcie, z którego skorzystają lokalne społeczności, ale i całe społeczeństwo. Chcemy być dobrym sąsiadem i ważnym, odpowiedzialnym uczestnikiem życia społecznego.

Źródło: www.tesco-polska.pl/pl