Stokrotka


Stokrotka - aktualna gazetka promocyjna

Kliknij poniższą gazetkę aby zobaczyć promocje Stokrotka w tym tygodniu.

Supermarket
Oferta od 10.06.2020 do 17.06.2020

Market
Oferta od 10.06.2020 do 17.06.2020

Katalog Wypatruj Gorących Okazji
Oferta od 10.06.2020 do 24.06.2020

Stokrotka Express
Oferta od 04.06.2020 do 17.06.2020

NAJNOWSZE GAZETKI:

INFORMACJE O Stokrotka

Ulotka, gazetka promocyjna, katalog Stokrotka - Promocje, świeża oferta!

Stokrotka Sp. z o.o. powstała w 1994 roku w Lublinie i wchodzi w skład Grupy Handlowej Emperia. Koordynatorem tej grupy jest spółka Emperia Holding S.A., notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka Stokrotka jest właścicielem supermarketów spożywczych oraz delikatesów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Nasze hasło brzmi: miło, blisko i wszystko. Zobacz czym charakteryzuje się Stokrotka.

Stokrotka jest nowoczesną firmą zarządzaną przez przedsiębiorczych i pomysłowych ludzi. To dzięki ich wiedzy, umiejętnościom i bogatym doświadczeniom możemy tak dynamicznie się rozwijać. Młody i kreatywny zespół menadżerski czuwa nad utrzymaniem wysokiego tempa rozwoju firmy poprzez realizację innowacyjnych pomysłów i nowatorskich metod zarządzania.

„Zakupy jak z płatka” to nasza nowa myśl przewodnia, która wyraża szybkość oraz wygodę podczas zakupów w sklepach Stokrotka. Pragniemy, abyś wiedział, że szanujemy Twój czas, a także dokładamy wszelkich starań, żeby nieustannie zwiększać komfort korzystania z naszych supermarketów.

Stokrotka to sklep dla wszystkich. Ufamy, że bogaty asortyment zaspokoi Twoje potrzeby, a także pozwoli na zakupy w rodzinnym gronie. Sprawna obsługa oraz łatwość w odnajdywaniu produktów sprzyjają miłej atmosferze zakupów. Staramy się, aby produkty dostępne w naszych sklepach były wysokiej jakości, a ich ceny jak najbardziej przystępne.

Stokrotka to:

zakupy dostosowane do potrzeb całej rodziny

szeroki asortyment wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach

wygodne i szybkie zakupy

Nowa Stokrotka jest:

nowoczesna

przyjazna

z poczuciem humoru

Na straży jakości oraz niskich cen stroi rodzina Krotków. Mamakrotka, Tatakrotek, Mikrotka i Krotek-Psotek poinformują Was o promocjach, wesprą dobrą radą, a nawet rozbawią do łez, gdyż poczucie humoru jest ich mocną stroną.

Źródło: stokrotka.pl/