Piotr i Paweł Gazetka promocyjna

Piotr i Paweł


Piotr i Paweł - aktualna gazetka promocyjna

Kliknij poniższą gazetkę aby zobaczyć promocje Piotra i Pawła w tym tygodniu.

Gazetka promocyjna inspiracje
04.02 - 08.02.2020

Piotr i Paweł Gazetka promocyjna

NAJNOWSZE GAZETKI:

INFORMACJE O Piotr i Paweł

Ulotka, gazetka promocyjna, katalog Piotr i Paweł - Promocje, świeża oferta!

Kiedy w 1990 roku Eleonora Woś wraz z synami Piotrem i Pawłem postanowili wykorzystać swoje doświadczenie, wiedzę teoretyczną oraz intuicję handlową, aby otworzyć swój pierwszy własny sklep, kierowali się myślą: chcemy stworzyć taki sklep, w jakim sami chcielibyśmy kupować. Ta prosta recepta na stworzenie miejsca, w którym w centrum uwagi jest Klient i jego potrzeby, przyniosła im ogromny sukces. Powstająca sieć sklepów „Piotr i Paweł” szybko zdobyła uznanie najpierw mieszkańców Poznania i okolic, a potem całej Polski.

Kolejne lata przynosiły kolejne sukcesy i coraz większy rozmach działań:

pierwszy supermarket (1991), pierwszy supermarket czynny całą dobę (1995), pierwsze umowy na zasadach franczyzy (2000) i stworzenie Centrum Logistycznego w Sadach koło Poznania.

Dziś już ponad setka sklepów jest obecna w kilkudziesięciu miastach w całym kraju. Średnia powierzchnia sprzedażowa wynosi 1100 m2, a asortyment sięga 15 000 pozycji. Klienci wybierają supermarkety „Piotr i Paweł”, ponieważ są to sklepy, w których to oni czują się najważniejsi. Tutaj mogą być pewni szerokiego wyboru wysokiej jakości produktów i wyjątkowo przyjaznej atmosfery podczas zakupów.

Supermarkety Piotr i Paweł działają na polskim rynku od ponad 23 lat. Od początku istnienia sieć przywiązuje ogromną wagę do zadowolenia klientów, dbając o szeroki wybór, wysokiej jakości produktów i najwyższą jakość obsługi. Dwie ostatnie dekady były dla nas wypełniane ciężką, ale przynoszącą wielką satysfakcję, pracą. Zobaczcie, jak się zmienialiśmy!

Źródło: www.piotripawel.pl/