Intermarche gazetka promocyjna

Intermarche


Intermarche - aktualna gazetka promocyjna

Kliknij poniższą gazetkę aby zobaczyć promocje Intermarche w tym tygodniu.

Gazetka promocyjna
od 06.07 do 12.07

Intermarche gazetka promocyjna

NAJNOWSZE GAZETKI:

INFORMACJE O Intermarche

Ulotka, gazetka promocyjna, katalog Intermarche - Promocje, świeża oferta!

Godziny otwarcia

Pon - Pt : 7.00 - 21.00
Sob : 7.00 - 21.00
Niedz : 9.00 - 20.00
Zobacz szczegóły ->
www.intermarche.pl
Znajdź najbliższy sklep Intermarche ->

Lokalizacja sklepów

Informacje o Biedronce

Kim jesteśmy

Jesteśmy franczyzową siecią supermarketów spożywczych, działającą w ramach Grupy Muszkieterów – największego europejskiego zrzeszenia niezależnych przedsiębiorców. Do Grupy należą także supermarkety Bricomarché ‘dom i ogród’.

Otworzyliśmy już ponad 230 sklepów Intermarché w całej Polsce i cały czas uruchamiamy nowe, kierując się specyfiką rynku lokalnego.

Angażujemy się również w działania prospołeczne – stworzyliśmy Fundację Muszkieterów, która wraz z samorządami lokalnymi m.in. finansuje budowę placów zabaw w miejscowościach, w których znajdują się nasze sklepy.

Dlaczego zakupy w Intermarché?

Bogaty asortyment produktów spożywczych, artykułów kosmetycznych, chemicznych oraz przemysłowych, ponadto szeroki wybór wysokiej jakości marek własnych – znajdziesz w naszej ofercie wszystko, czego potrzebujesz, a częste promocje w naszych marketach sprawią, że będziesz nas odwiedzać chętniej niż inne supermarkety.

Nasze niewątpliwe atuty to zawsze świeże pieczywo z własnej piekarni, wędliny z własnej wędzarni, pełnowartościowe mięso porcjowane przez rzeźnika na miejscu w sklepie oraz codziennie świeże owoce i warzywa, i doskonałe produkty garmażeryjne. Nie czekaj – sprawdź nasze gazetki promocyjne.

W naszych marketach możesz również zapłacić rachunki, odebrać przesyłkę z paczkomatów InPost , doładować telefon komórkowy czy skorzystać z bonów towarowych. A po drodze na zakupy możesz zatankować paliwo na jednej z naszych stacji. Wszystko to z myślą o Twojej wygodzie.

Nie chcesz spędzać czasu między sklepowymi półkami? Skorzystaj z usługi Drive Intermarché: złóż zamówienie online i odbierz zakupy wtedy, kiedy Ci wygodnie!

Źródło: www.biedronka.pl