Chata Polska Gazetka promocyjna

Chata Polska


Chata Polska - aktualna gazetka promocyjna

Kliknij poniższą gazetkę aby zobaczyć promocje Chata Polska w tym tygodniu.

OFERTA SPOŻYWCZA

OFERTA NR 12 WAŻNA OD 01.06 DO 13.06

Chata Polska Gazetka promocyjna - OFERTA NR 12 WAŻNA OD 01.06 DO 13.06

NAJNOWSZE GAZETKI:

INFORMACJE O Chata Polska

Ulotka, gazetka, katalog Chata Polska - Promocje, świeża oferta!

Godziny otwarcia

Pon - Pt : 6.00 - 21.00
Sob : 6.00 - 21.00
Niedz : 9.00 - 19.00
Dokładne info
chatapolska.pl
Znajdź najbliższy sklep Chata Polska

Lokalizacja sklepów Chata Polska

Zobacz na większej mapie Polski >>


Informacje o Chata Polska

O FIRMIE

Codzienne udane zakupy Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych zbudowana w oparciu o polski kapitał, prężnie rozwijająca się od 1997 roku i obecna dziś na terenie siedmiu województw. Blisko, świeżo, zasobnie – tak robi się zakupy w Chacie Polskiej. Dzięki dogodnym godzinom otwarcia sklepów, możesz cieszyć się przyjemnością zakupów od wczesnego ranka do późnych godzin wieczornych. Odwiedź sklep Chaty Polskiej w Twoim sąsiedztwie i przekonaj się, czym Chata bogata. Czym Chata bogata

Podstawą zasobnej oferty sklepów Chaty Polskiej są wysokiej jakości warzywa, owoce, mięso i wędliny, nabiał oraz pieczywo, odpiekane na miejscu lub dostarczane kilka razy dziennie do naszych sklepów a wszystko to możecie znaleźć w naszych ulotkach promocyjnych jak również w gazetce reklamowej. Powodem do dumy są dla Chaty Polskiej dwie marki własne: „Dobra Nasza” oraz Spiżarnia Chaty Polskiej – atrakcyjne produkty, które cechuje dobra relacja ceny do jakości. W Chacie Polskiej regularnie pojawiają się nowości, asortyment z różnych zakątków świata, jak i od regionalnych, uznanych producentów oraz produkty wytwarzane według staropolskich receptur, byś zawsze znalazł coś dla siebie.
Nasz personel jest do Twojej dyspozycji – chętnie odpowie na pytania lub wskaże poszukiwany produkt lub przyjmie indywidualne zamówienie. Oferta Chaty Polskiej obfituje w atrakcyjne promocje, degustacje i konkursy z nagrodami które możecie państwo otrzymać pod drzwi w formie ulotek i gazetek promocyjnych. Zapraszamy na udane zakupy do Chaty Polskiej!

Źródło: chatapolska.pl