Carrefour Gazetka promocyjna

CARREFOUR


CARREFOUR - aktualna gazetka promocyjna

Kliknij poniższą gazetkę aby zobaczyć promocje Biedronki w tym tygodniu.

Gazetka Carrefour
od 4 lutego do 10 lutego 2020

Carrefour Gazetka promocyjna

Gazetka Carrefour Design, Styl
od 28 stycznia do 9 lutego 2020

Carrefour Gazetka promocyjna

Gazetka Market
od 4 lutego do 10 lutego 2020

Carrefour Gazetka promocyjna

Gazetka Express
od 4 lutego do 10 lutego 2020

Carrefour Gazetka promocyjna

Gazetka Express
od 4 lutego do 10 lutego 2020

Carrefour Gazetka promocyjna

Gazetka Globi
od 17 grudnia do 24 grudnia 2019

Carrefour Gazetka promocyjna

NAJNOWSZE GAZETKI:


INFORMACJE O Carrefour

Ulotka, gazetka, katalog Carrefoura - Promocje, świeża oferta!

Godziny otwarcia Carrefour

Pon - Pt : 7.00 - 21.00 / 22.00
sob : 7.00 - 21.00 / 22.00
niedz : 9.00 - 21.00 / 22.00
Dokładne info
strona www: www.carrefour.pl/
Znajdź najbliższy sklep Carrefour

Lokalizacja sklepów

O firmie Carrefour

Carrefour to lider wielkiej dystrybucji, który od ponad 50 lat wyznacza standardy na światowych rynkach handlu. Swoje sklepy: hipermarkety, supermarkety, sklepy dyskontowe i sklepy osiedlowe rozwija w ponad 30 krajach Europy, Azji i Ameryki Południowej.

Carrefour to firma, która rozpoczęła erę nowoczesnego handlu i jest dziś numerem 1 dużej dystrybucji w Europie i numerem 2 na świecie. Pierwszy supermarket sieci powstał we Francji w 1960 roku. Wybudowano go na skrzyżowaniu pięciu ulic i stąd nazwa firmy - Carrefour, co w języku francuskim oznacza „skrzyżowanie". Obecnie Carrefour ma ponad 9800 sklepów (stan na dzień 30.06.2012 r.) i zatrudnia ok. 410 tys. pracowników (stan na dzień 31.12.2011 r.).

Misją Carrefour jest być docenianą i lubianą firmą za pomoc klientom w osiąganiu lepszej jakości życia dzieki dstarczaniu do Państwa drzwi aktualnych gazetek promocyjnych. Na co dzień w realizacji marzeń firmie przyświecają wartości: zaangażowanie, troska i pozytywne nastawienie. Firma dokłada starań, aby zakupy w sklepach Carrefour były proste i przyjemne, by zaskakiwać klientów ciągłymi innowacjami, produktami i usługami oraz ceną ktore umieszczamy w ulotce reklamowej jaki i gazece. Wartością i siłą marki jest pozytywne nastawienie i dlatego jej hasło brzmi: Carrefour - pozytywnie każdego dnia.

W każdym kraju, w którym Carrefour jest obecny, realizuje politykę zrównoważonego rozwoju, będącą integralną częścią strategii całej grupy. Polityka ta zakłada harmonijny rozwój w trzech dziedzinach równocześnie: gospodarki, ochrony środowiska i społeczeństwa.

Carrefour realizuje swoją misję poprzez odpowiedzialne zarządzanie przedsiębiorstwem sporzadzanie ulotek promocyjnych i gazetek reklamowych oraz dąży do funkcjonowania w taki sposób, aby dla każdego społeczeństwa, w każdym kraju, w którym prowadzi działalność, stanowić źródło wartości ekonomicznych, intelektualnych i społecznych.

Źródło: www.carrefour.pl/