C&A wyprzedaże przeceny najnowsza kolekcja

C&A


C&A - Aktualny katalog promocyjny

Kliknij poniższy strone aby zobaczyć wyprzedaże C&A.

C&A - Wyprzedaże aż 5401 produktów

C&A wyprzedaże przeceny najnowsza kolekcja

NAJNOWSZE GAZETKI:

INFORMACJE O C&A

Ulotka, gazetka promocyjna, katalog C&A - Promocje, świeża oferta!

Informacje

Pon - Pt : 6.00 - 21.00
Sob : 6.00 - 21.00
Niedz : 9.00 - 19.00
Dokładne info
www.c-and-a.com
Znajdź najbliższy sklep C and A

Historia C and A Projektowanie mody od pokoleń

Od wielu pokoleń rodzinna firma C and A z powodzeniem przeciera szlaki na rynku modowym oferując ubrania w zgodzie z najnowszymi trendam po przystępnych cenach.

W tym celu w szczególności koncentrujemy się na odkrywaniu i zaspokajaniu rzeczywistych potrzeb wszystkich klientów i rozwoju bardziej zrównoważonych praktyk biznesowych. Tradycja jest wciąż odświeżana w projektach C and A. Obecnie z pasją angażujemy się w innowacyjne projekty, które przyniosą efekty w przyszłości. Stawiając ludzi i ekologię na pierwszym miejscu, wprowadzamy przemysł odzieżowy w przyszłość

Podnoszenie standardów Wartości C and A

W C and A stale staramy się przystosowywać nasze tradycyjne wartości i stosować się do nich w naszych działaniach w zglobalizowanym świecie.

Te wartości tworzą kontekst życia dla naszych pracowników we wszystkich profesjonalnych działaniach. Określają sposób, w jaki działamy. Wyznaczają kierunek współpracy z naszymi partnerami biznesowymi i przypominają nam o tym, jak należy traktować wszystkich - klientów i kolegów z pracy, producentów i dostawców, naszą planetę i jej mieszkańców. Tych 5 podstawowych wartości definiuje naszą tożsamość, i nasze działania, a połączenie z cechami lidera umożliwia ich realizację.

Źródło: www.c-and-a.com