Biedronka Gazetka promocyjna

Bon Prix


Bon Prix - Aktualny katalog promocyjny

Kliknij poniższy katalog aby zobaczyć promocje Bon Prix.

Letnie trendy - oferta do 15.01.2020

Biedronka Gazetka promocyjna

Summer Update - do 01.01.2020

Biedronka Gazetka promocyjna

Nadchodzi lato! - oferta do 20.11.2019

Biedronka Gazetka promocyjna

Romantic Summer - oferta do 29.10.2019

Biedronka Gazetka promocyjna

NAJNOWSZE GAZETKI:

INFORMACJE O Bon Prix

Ulotka, gazetka promocyjna, katalog Bon Prix - Promocje, świeża oferta!Bonprix jest Domem Sprzedaży Wysyłkowej, wchodzącym w skład największego koncernu tego typu na świecie, OTTO Versand z Hamburga. Działalność swą prowadzi w kilku największych państwach europejskich: Niemczech, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Szwajcarii, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Szwajcarii oraz Rosji.

W Polsce jesteśmy obecni od 1991r.

Nośnikiem naszej oferty jest katalog, który otrzymujecie od nas na każde życzenie gratis. Część katalogów trafia do sprzedaży za pośrednictwem placówek Poczty Polskiej, Ruchu i prywatnych kolporterów. Bez względu na to, jak i gdzie Państwo mieszkacie, w dużym mieście, czy w małej miejscowości, nasz katalog dociera wszędzie. Trafiamy do ponad 5 mln gospodarstw domowych w całej Polsce.

W bonprix kupujecie bez obaw, ponieważ wszystkie nasze artykuły objęte są korzystnym systemem zwrotów i reklamacji. Artykuły zamieszczone w katalogu są importowane z całego świata, a coraz większa ich część produkowana jest w Polsce. Proces produkcji przebiega pod ścisłym nadzorem bonprix.

Klientami bonprix są przede wszystkim kobiety, ale proponujemy także artykuły dla mężczyzn i dzieci. W naszej ofercie katalogowej każdy z Państwa znajdzie coś atrakcyjnego dla siebie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Błyskawicznie zrealizujemy zamówienie, które możecie złożyć drogą pocztową, telefonicznie, za pomocą faxu lub przez internet.

Bonprix to zakupy w domowym zaciszu, w otoczeniu rodziny, przyjaciół, gdzie każdy znajdzie coś atrakcyjnego dla siebie, w każdym rozmiarze i korzystnej cenie.

bonprix Sp. z o.o.
ul. Lodowa 101
93-232 Łódź


Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000114651
NIP 728-013-24-90
Kapitał zakładowy 19 040 000 zł

Źródło: www.bonprix.pl/