Biedronka Gazetka promocyjna

Od i do


Od i do - aktualna gazetka promocyjna

Kliknij poniższą gazetkę aby zobaczyć promocje Biedronki w tym tygodniu.

Szkoła START!
26.08.2022 - 08.09.2022

Od i do Gazetka promocyjna

Super oferty!
26.08.2022 - 08.09.2022

Od i do Gazetka promocyjna

Super oferty!
26.08.2022 - 08.09.2022

Od i do Gazetka promocyjna

NAJNOWSZE GAZETKI:

INFORMACJE O BIEDRONCE

Ulotka, gazetka promocyjna, katalog Biedronki - Promocje, świeża oferta!

domu blisko do domu

wszystko

Pod takim właśnie hasłem powstała nowa sieć sklepów ODIDO, zrzeszająca niezależnych właścicieli sklepów spożywczych. W sklepach ODIDO równie wygodnie dokupisz brakujący produkt, jak też zrobisz solidne, kompleksowe zakupy. Wygodnie, miło, nowocześnie

Sklepy ODIDO znajdziesz wszędzie - w miastach i na wsi. Rozpoznasz je z łatwością, ponieważ wszystkie są tak samo oznakowane, wygodne i estetyczne. Zaprojektowane zostały zgodnie z najnowszymi trendami rynkowymi, aby było Ci jak najwygodniej się po nich poruszać. Raz na miesiąc wydawana jest gazetka z informacją o wielu korzystnych ofertach (oferta na artykuły z gazetki obowiązuje przez dwa tygodnie). Miła, pomocna i doskonale przeszkolona obsługa sprawi, że każda wizyta w sklepie ODIDO będzie przyjemnością.

U nas kupujesz ? wiele zyskujesz!

W sklepach ODIDO: wygodnie zrobisz zakupy, zarówno wtedy, gdy zabrakło Ci jakiegoś produktu, jak i wtedy, gdy chcesz zrobić większe zakupy do domu, wszystkie artykuły, których potrzebujesz, dostaniesz w jednym miejscu, zostaniesz fachowo i miło obsłużony, możesz kupić produkty marek ARO i Fine Food masz szeroki wybór świeżych produktów świetnie przeszkolony personel zawsze pospieszy Ci z radą i pomocą w gazetkach promocyjnych znajdziesz informacje o aktualnej ofercie promocyjnej.

Zapraszamy do sklepów ODIDO! Naszym atutem jest szeroki wybór artykułów świeżych: nabiału, warzyw i owoców. W sklepach ODIDO znajdziesz jednak o wiele więcej produktów, w tym takich marek jak ARO i Fine Food. W jednym miejscu kupisz wszystko, czego potrzebujesz.

Źródło: www.sklepy-odido.pl