Żabka  Gazetka promocyjna

Żabka


Żabka - aktualna gazetka promocyjna

Kliknij poniższą gazetkę aby zobaczyć promocje Żabka w tym tygodniu.

GAZETKA PROMOCYJNA 27.01 – 01.02

Żabka  Gazetka promocyjna - GAZETKA PROMOCYJNA 27.01 – 01.02

NAJNOWSZE GAZETKI:

INFORMACJE O Żabka

Ulotka, gazetka, katalog Żabka - Promocje, świeża oferta!

Godziny otwarcia

Pon - Pt : 6.00 - 23.00
sob : 6.00 - 23.00
niedz : 6.00 - 23.00
Dokładne info
zabka.pl
Znajdź najbliższy sklep Żabka

Lokalizacja sklepów Żabka

Zobacz na większej mapie Polski >>


Informacje o Żabka

O FIRMIE

Żabka Polska sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka. W ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku firma zdobyła pozycję lidera tego segmentu sprzedaży.

Sieć sklepów Żabka to nowoczesna koncepcja handlu detalicznego, która ma na celu zapewnienie klientom wygody dokonywania zakupów. Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów - w ponad 3000 sklepów Żabka – oferowane są najlepsze markowe produkty oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych pod wspólnym logo Zielone Okienko.
W ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku spółka Żabka Polska zdobyła pozycję lidera w sektorze convenience na rynku polskim. Unikalny i nowoczesny model biznesowy sieci Żabka Polska zyskał uznanie poprzez liczne nagrody i wyróżnienia. Zawsze żabka jest blisko nas wystarczy zejsc po schodach przez ulicę aby szybko sprawnie, tanio kupic najlepsze produkty wszystko dostępne w gazetkach i ulotkach Zabki Cafe. Mają smaczne hoddogi zapiekaniki, tanie napoje, Coca Cola, Pepsi. Tanie piwko zawsze w promocji i mnostwo dobrego alkoholu oczywiscie wszysto dostępne w gazetkach Żabki.

Źródło: zabka.pl