Yves Rocher Gazetka promocyjna

Yves Rocher


Yves Rocher - aktualne katalogi promocyjne

Kliknij poniższy katalog aby zobaczyć szczegóły aktualnych promocji Yves Rocher.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania sie z ofertą:)

ZOBACZ PROMOCJE Yves Rocher -->

NAJNOWSZE GAZETKI:

INFORMACJE O Yves Rocher

Ulotka, gazetka promocyjna, katalog Yves Rocher - Promocje, świeża oferta!

ZIEMIA PLANETA KOBIET

Konkurs Ziemia Planeta Kobiet organizowany jest od 2001 roku. Wspiera działania kobiet na rzecz środowiska naturalnego.

Nagradzamy kobiety, które codziennie działają na rzecz środowiska, doceniamy ich ogromne zaangażowanie i determinację. Chcemy, aby były one przykładem dla innych i wskazywały im drogę.

Czym zajmują się laureatki konkursu?

Ich przedsięwzięcia są tak różnorodne jak ich osobowości: ochrona sosen w Polsce, budowa pieców solarnych na Madagaskarze, ochrona wielkich małp w Gabonie i wiele, wiele innych projektów. © SADZIMY DLA DOBRA PLANETY

Pomysł na sadzenie drzew narodził się w 2007 roku w Kenii, gdzie Jacques Rocher spotkał się z Wangari Maathai – pierwszą Afrykanką, która otrzymała Pokojową Nagrodę Nobla. To właśnie wtedy Jacques zobowiązał się do zasadzenia miliona drzew na całym świecie.

Sukces tego przedsięwzięcia przerósł oczekiwania bowiem do końca 2015 roku posadzonych zostało łącznie 50 milionów drzew!

Fundacja przy współpracy z lokalnymi organizacjami samorządowymi poszukuje miejsc zniszczonych na skutek kataklizmów i działalności człowieka. Nowe tereny zalesione powstały między innymi w Indiach, Brazylii, na Madagaskarze, Haiti, w Senegalu, Kenii, na Ukrainie, a także w Polsce.

Jak do nas dołączyć?

Każda rezygnacja z prezentu do zamówienia to Twój gest, który zobowiązuje nas do posadzenia drzewa w ramach działalności fundacji Yves Rocher. Wspierasz nas także kupując poszczególne produkty biorące udział w akcji, m.in. Ekologiczny szampon do włosów. ©

ROŚLINY I RÓŻNORODNOŚĆ NATURY

Fundacja Yves Rocher aktywnie wspiera ochronę różnorodności środowiska naturalnego. Za pomocą dofinansowania oraz wsparcia naszych ekspertów pomagamy naukowcom, badaczom, aktywistom ochrony środowiska oraz botanikom w działaniach na rzecz zachowania różnorodności natury.

Informacje

Pon - Pt : 8.00 - 21.00
sob : 8.00 - 21.00
niedz : 10.00 - 20.00 Dokładne info
strona www: www.yves-rocher.pl/
Znajdź najbliższy sklep

Źródło: www.yves-rocher.pl