Rossmann Gazetka promocyjna

Rossmann


Rossmann - aktualne katalogi promocyjne

Kliknij poniższy katalog aby zobaczyć szczegóły aktualnych promocji Rossmann.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania sie z ofertą:)

NAJNOWSZE GAZETKI:

INFORMACJE O Rossmann

Ulotka, gazetka promocyjna, katalog Rossmann - Promocje, świeża oferta!

Informacje

Pon - Pt : 9.00 - 19.30
sob : 9.00 - 17.00
niedz : 10.30 - 17.30
strona www: www.rossmann.pl
Znajdź najbliższy sklep

Pracujemy dla klientów. Podążamy za ich potrzebami, staramy się sprostać ich oczekiwaniom, wsłuchujemy się w ich życzenia. Przyciągamy bogatą i atrakcyjną ofertą, cenami dostosowanymi do zasobności portfela oraz atrakcyjnymi promocjami. Przyjazna i kompetentna obsługa sklepów dba, aby każda klientka i każdy klient czuli się obsłużeni wyjątkowo.

Działamy w zespole. Za sukcesem Rossmanna stoją jego pracownicy. Dbamy o ich poczucie bezpieczeństwa zatrudniając na podstawie umów o pracę. Oferujemy szeroki pakiet świadczeń socjalnych: opiekę zdrowotną, dofinansowanie kolonii i wakacji, wyprawki dla dzieci. Kadra menedżerska w Rossmannie to wyłącznie Polacy. Pilnujemy by relacje między podwładnym a przełożonym były oparte na zasadzie wzajemnej życzliwości. Ogromny nacisk kładziemy na szkolenie pracowników, by mogli czuć się w pełni kompetentni w relacjach z klientami. Zapewniamy im możliwość rozwoju pasji i zainteresowań: od wędkowania po naukę windsurfingu. Przyjmujemy studentów na płatne staże, bo rozumiemy jak ważne jest dla młodych ludzi zdobywanie doświadczenia i pierwsza praca.

Współpracujemy z dostawcami. Od lat budujemy relacje z kontrahentami w oparciu o zasady uczciwości, szanowania racji partnera, przewidywalności. Informujemy dostawców o naszych planach biznesowych z odpowiednim wyprzedzeniem, tak by łatwiej im było dostosować do potrzeb rynku własną produkcję. Każdego traktujemy tak samo, czy to mała firma czy duży podmiot. Jesteśmy dumni z tego, że dzięki nam, polscy producenci mają szanse eksportować swoje towary – z logo marek własnych Rossmanna – do sklepów naszej sieci w całej Europie.

Tworzymy wartość dla właścicieli. Rossmann zapewnia właścicielom sukces finansowy oraz poczucie dumy z inwestycji w firmę. Dba o jej wizerunek poprzez odpowiedzialne i uczciwe podejście do biznesu, płacenie podatków w Polsce oraz troskę o wygląd naszych sklepów, by dobrze wpisywały się w miejski krajobraz.

Troszczymy się o innych. Działamy zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. W 2015r. powstał pierwszy raport CSR naszej firmy. Biznes nie sprowadza się jedynie do zarabiania pieniędzy. Angażujemy się w akcje charytatywne i edukacyjne, sponsorujemy wydarzenia sportowe i kulturalne. Dzielimy się z innymi w imię budowania wspólnoty i dobrego sąsiedztwa.

Źródło: www.rossmann.pl