Oriflame Gazetka promocyjna

Oriflame


Oriflame - aktualne katalogi promocyjne

Kliknij poniższy katalog aby zobaczyć szczegóły aktualnych promocji Oriflame.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania sie z ofertą:)

E-katalog Oriflame 13-2022
31.08 - 20.09

Oriflame Gazetka promocyjna

NAJNOWSZE GAZETKI:

INFORMACJE O Oriflame

Ulotka, gazetka promocyjna, katalog Oriflame - Promocje, świeża oferta!

O Oriflame

Naszą wizją jest to, by zostać pierwszą na świecie Firmą Sprzedaży Bezpośredniej. Z kolei naszą misją zawsze było spełniać marzenia ludzi na całym świecie.

KLUCZOWE WARTOŚCI

Bycie razem, Duch i Pasja są to trzy podstawowe wartości Oriflame. Budując naszą firmę na tych wartościach jesteśmy pewni, że odniesiemy sukces a zarazem sprawiamy że świat staje się lepszy.

Bycie Razem Ludzie, którzy pracują razem i podzielają te same cele osiągają lepsze rezultaty. Motywują siebie wzajemnie oraz wiedzą, że wspólne działanie jest bardziej opłacalne i satysfakcjonujące niż dążenie do tego samotnie.

Duch Ludzie z podejściem „mogę-osiągnę” posiadają postawę zwyciężania i nigdy się nie poddają. Są przygotowani i zaangażowani w to, co prowadzi do osiągnięcia sukcesu.

Pasja Zaangażowani i oddani ludzie mają moc, by zmienić świat. Kochają to co robią i wierzą w to. Wiedzą, że mogą coś zmienić.

TWOJE MARZENIA NASZĄ INSPIRACJĄ™

Obietnica marki Oriflame - Twoje marzenia naszą inspiracją ™ - jest ściśle powiązana z historią i dziedzictwem firmy. Od 45 lat angażujemy się w inspirowanie ludzi i dajemy im szansę realizacji marzeń, dzięki naszemu unikalnemu konceptowi marketingowemu. Twoje marzenia naszą inspiracją ™ jest manifestacją tego zaangażowania klientom i konsultantom. To ich marzenia inspirują nas do tworzenia nowych produktów i programów pozwalających stworzyć swój własny biznes.

Wierzymy w marzenia. Każde marzenie jest wyjątkowe i osobiste. Marzenia oraz cele są piękne i ważne. W Oriflame naszym celem jest, i zawsze było, spełnianie marzeń. Do tego dążymy, każdego dnia. Lubisz marzyć? Masz sprecyzowane cele? Witaj w gronie osób, których marzenia spełniamy.

Wierzymy w piękno. Twoja uroda jest równie wyjątkowa jak Twoje marzenia. Dzięki naszym unikalnym szwedzkim produktom upiększającym, daliśmy milionom osób szansę na zmianę ich życia na lepsze. Kiedy dobrze wyglądasz, czujesz się dobrze. A kiedy czujesz się dobrze, jesteś w stanie sięgać po swoje marzenia. Wierzymy w Ciebie. Nasza praca zaczyna się tam, gdzie Twoje marzenia. One są naszą inspiracją. Zachęcamy Cię do posiadania marzeń i wyznaczania sobie celów. Będziemy towarzyszyć Ci w drodze do sukcesu. Nasza kultura opiera się na poszanowaniu innych i wierze w ich możliwości. Wsłuchujemy się w Ciebie. Razem tworzymy globalną sieć piękna i spełnionych marzeń. Chcesz, aby Twoje marzenia zostały spełnione? My chcemy.

INSTYTUT BADAŃ SKÓRY ORIFLAME

Posiadamy ponad 40 letnie doświadczenie, ponad 100 naukowców oraz własne Centrum Badań i Rozwoju. W Oriflame nieustannie szukamy lepszych rozwiązań oraz technologii, aby dostarczać Wam coraz lepsze, innowacyjne produkty, spełniające wszystkie potrzeby naszych klientów.

Życie produktów Oriflame zaczyna się w naszym Instytucie Badań Skóry, gdzie korzystamy z najwyższej jakości unikalnych patentów i technologii, które dają nam przewagę nad naszymi konkurentami. Następnie wspomniane technologie są przekazywane do naszego Centrum Rozwoju Produktu w Dublinie (Irlandia), którego rolą jest stworzenie formuł kosmetycznych, które ulepszą produkty Oriflame lub będą inspiracją do stworzenia nowych serii. Jednak najważniejszą ich rolą jest stworzenie produktów, które pokochasz.

Źródło: pl.oriflame.com