Hebe Drogerie Gazetka promocyjna

Hebe Drogerie


Hebe Drogerie - aktualne katalogi promocyjne

Kliknij poniższy katalog aby zobaczyć szczegóły aktualnych promocji Hebe Drogerie.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania sie z ofertą:)

Ulotka HEBE - Wrzesień
25.08 - 07.09

Hebe Drogerie Gazetka promocyjna

NAJNOWSZE GAZETKI:

INFORMACJE O Hebe Drogerie

Ulotka, gazetka promocyjna, katalog Hebe Drogerie - Promocje, świeża oferta!

Informacje

Pon - Pt : 9.00 - 20.00 / 21.00
sob : 10.00 - 20.00
niedz : 10.00 - 19.00 Dokładne info
strona www: www.hebe.pl
Znajdź najbliższy sklep

Drogerie Hebe to najlepszy

wybór dla zdrowia i piękna.

Marka Hebe od początku swojej obecności na rynku pragnie w najlepszy możliwy sposób odpowiadać na potrzeby kobiet w świecie zdrowia i piękna, pomagając im być jeszcze piękniejszymi, szczęśliwszymi i pewnymi siebie. Sieć Hebe jest częścią Grupy Jeronimo Martins.

Bogata oferta produktów na wyłączność

Profesjonalna obsługa konsultantek

Atrakcyjny program lojalnościowy

Magazyn tworzony wspólnie z klientkami

Hebe to nowoczesna drogeria, która swoim klientom oferuje 
starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność 
- wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Hebe to także niezliczone atrakcyjne promocje, jak również niepowtarzalna atmosfera zakupów oraz wysoka jakość obsługi. Tym, co od początku wyróżnia drogerie Hebe, są również przestronne wnętrza, które pozwoliły stworzyć miejsca o niespotykanej w innych sieciach atmosferze i komforcie zakupów, w których klientki czują się dobrze i do których lubią wracać po swoje ulubione produkty. Hebe, ciągle się rozwijając, dba także o to, by nowe placówki były otwierane w lokalizacjach, do których klientki będą miały dogodny dostęp.

Mając na uwadze potrzeby klientek, drogerie Hebe stawiają przede wszystkim na rozwój asortymentu dostępnego w sieci na wyłączność. Hebe stale poszerza swoją ofertę o produkty wysokiej jakości i wyjątkowe marki, których produkty często można kupić tylko w sklepach sieci. Są to m.in. Ava, Purederm, Hask, Gosh, P2, Lomi Lomi, Mades, Nacomi, Ingrid, Beautylab, Bandi, Desigual, Jacques Battini i wiele innych.

Nazwa marki Hebe pochodzi od pierwszych dwóch liter angielskich słów „health” i „beauty”, które odzwierciedlają to, na czym Hebe koncentruje się od początku obecności na rynku - są to zdrowie i piękno klientek.

"Bądź piękna z Hebe" to jedyny konkurs na rynku, cieszący się niesłabnącą popularnością, w którym klientki sieci mogą stać się twarzą marki i wygrać udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Hebe miłośniczki kosmetyków znajdą niezbędne produkty do makijażu, pielęgnacji włosów i paznokci oraz duży wybór zapachów. Hebe pomaga dbać nie tylko o urodę, lecz także o zdrowie - w drogeriach Hebe dostępny jest szeroki wybór dermokosmetyków, produktów o działaniu specjalistycznym, dostosowanym do problemów skórnych.

Źródło: www.hebe.pl