Aktualna promocja pizzeri Telepizza

Telepizza


Telepizza - aktualne promocyje

Zamów: +48 801 111 111

Kliknij poniższą oferty aby zamowić pizzę i inne smaczności w promocyjnej cenie

Promocje na pizze w telepizza

NAJNOWSZE GAZETKI:

INFORMACJE O Telepizza

Ulotka, gazetka promocyjna, katalog Telepizza - Promocje, świeża oferta!

Godziny otwarcia

Pon - Pt : 7.00 - 21.00 / 22.00
Sob : 7.00 - 21.00 / 22.00
Niedz : 9.00 - 21.00 / 22.00
Zobacz szczegóły ->
www.biedronka.pl
Znajdź najbliższy sklep Biedronki ->

Informacje

Niedziela - Czwartek : 10.00 - 24.00
piątek - sobota : 10.00 - 01.00
Dokładne info

Telefon: +48 801 111 111

strona www: www.telepizza.pl/
Znajdź najbliższą restauracje Telepizza Telepizza to międzynarodowa sieć pizzerii, dostarczająca pyszne i gorące pizze do domów w niespełna 70 miastach w całej Polsce. Na całym świecie Telepizza posiada ponad 1300 lokali, poza Polską, jesteśmy obecni w takich krajach, jak Hiszpania, Chile, Portugalia, Kolumbia, Peru i wiele innych. Nasza specjalnością jest pizza - zawsze ręcznie wyrabiana i przygotowana wyłącznie na bazie świeżego, naturalnego ciasta. W naszym menu, coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy klasyki, jak i osoby szukające w pizzy nowych, nietypowych smaków. Telepizza to niezapomniany smak, pysznych i gorących pizz, którymi możesz cieszyć się każdego dnia i w każdym, wygodnym dla Ciebie miejscu

Na czym polega sekret naszego ciasta? Na tym, że ono jest naturalne, świeże i ręcznie wyrabiane oraz, że nie mrozimy i nie przygotowujemy ciasta na zapas. Ciasto Telepizza wyrabiamy z najwyższej jakości mąki, bez używania żadnych konserwantów i ulepszaczy. Po otrzymaniu zamówienia każda z naszych pizz jest ręcznie formowana przez naszych pracowników specjalnie dla Ciebie i ze składnikami jakie wybierzesz.

Wkładamy dużo wysiłku i starań w to, żeby nasze ciasto było jak najlepsze - począwszy od starannego doboru i kontroli składników ciasta, poprzez jego codzienną jego produkcję, aż po regularne oraz częste dostarczanie świeżego ciasta do naszych pizzerii. Niezwykle istotne jest staranne wyszkolenie naszych pracowników w sztuce formowania pizzy, po to żeby każdy z naszych klientów otrzymał ją jak najlepszą i zgodną z naszymi standardami.

Jedyną rzeczą lepszą od pysznej i gorącej pizz jest … pyszna i gorąca pizza dostarczona wprost do Ciebie.

Dlatego, jeśli jesteś w domu i nie masz ochoty nigdzie się ruszać, to my odwiedzimy Ciebie i dostarczymy Ci gorącą pizzę z chrupiącym ciastem, ciągnącym się serem i pysznymi dodatkami. Zresztą nie musisz być w domu, możesz zamówić naszą pizzę do pracy, na spotkanie, na imprezę, albo… - albo w każde inne miejsce jakie sobie wybierzesz. Pamiętaj – każda okazja jest dobra na pyszną pizzę, która sama dotrze do Ciebie!

Źródło: www.zamowienia.telepizza.pl/