NAJNOWSZE GAZETKI:

INFORMACJE O 5-10-15

Ulotka, gazetka, katalog 5-10-15 - Promocje, świeża oferta!

Godziny otwarcia (przeważnie):

Pon - Sob : 10.00 - 21.00
niedz : 10.00 - 20.00
Dokładne dane na: Sprawdź godziny otwarcia ->
www.51015kids.eu
Znajdź najbliższy sklep
O FIRMIE

Informacje o firmie

Kochamy i rozumiemy dzieci. Tworzymy dla nich przyjazny świat pełen kolorów i zabawy, by mogły wykorzystać drzemiący w nich potencjał rozwoju.

Już od ponad piętnastu lat uważnie patrzymy na świat dziecka, odgrywając w nim coraz większą rolę. Wiemy, że ich świat jest kolorowy, wesoły, beztroski oraz pełen marzeń. Projektowane przez nas ubranka idealnie pasują do ich kolorowego otoczenia – ciuszki, w których dzieci ładnie wyglądają i wspaniale się czują.

Nasze produkty są dostosowane do poszczególnych faz rozwoju dziecka. Staramy się, aby były wygodne oraz trwałe – tak, by spełniały wszystkie oczekiwania najmłodszych i ich rodziców.

Dzieci są wyjątkowo wymagającymi klientami, dlatego dokładamy wszelkich starań przy wyborze tkanin i szczegółowo kontrolujemy produkcję na każdym jej etapie.

Wiemy, że dzieci naprawdę szybko rosną i zmiana garderoby jest nie tylko kwestią mody, ale koniecznością. Dlatego robimy co w naszej mocy, by ceny naszych kolekcji były przystępne dla wszystkich kupujących, ale przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Dzięki tym prostym zasadom stworzyliśmy sieć kolorowych i funkcjonalnych sklepów z ubrankami dla dzieci, niemowlaków, kurtki dzieciece która dynamicznie się rozwija i cały czas rośnie! 5 10 15 5-10-15 51015

Źródło: www.51015kids.eu

5-10-15


5-10-15 aktualna gazetka promocyjna, wprzedaze na polskaulotka.pl
Gazetka, ulotka promocyjna sklepu dla dzieci i młodzieży 5-10-15 na Polskaulotka.pl. U nas informacje o produktach i promocjach z sieci 5-10-15. Serdecznie Zapraszamy