Obi Gazetka promocyjna

OBI


Obi - aktualna gazetka promocyjna

Kliknij poniższą gazetkę aby zobaczyć promocje Obi w tym tygodniu.

Łazienka zmien na lepszą 2019

Obi Gazetka promocyjna

NAJNOWSZE GAZETKI:

INFORMACJE O Obi

Ulotka, gazetka promocyjna, katalog Obi - Promocje, świeża oferta!

Informacje

Pon - Pt : 6.00 - 21.00
Sob : 6.00 - 21.00
Niedz : 9.00 - 19.00
Dokładne info
www.obi.pl/
Znajdź najbliższy sklep Obi

Informacje o OBI

Dowiedz się więcej o OBI OBI to międzynarodowy koncern o 40-letniej tradycji. W Europie zarządza ponad 500 marketami: przede wszystkim w Niemczech, a także w Austrii, Bośni - Hercegowinie, Czechach, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, na Węgrzech i we Włoszech. W Polsce pod marką OBI działa już 46 marketów. Pierwszy z nich otwarto w 1998 r. w Tychach. Od tego czasu wciąż otwierane są nowe obiekty, a Zarząd OBI nadal planuje dalszy, intensywny rozwój sieci w Polsce.

O tym skąd wzięła się nasza nazwa i logo-bóbr, krążą prawdziwe legendy. Wbrew pozorom nie jest to akronim, a fonetyczny zapas słowa „hobby" wymawianego po francusku. To właśnie od pewnych Francuzów założyciele firmy kupili logo i nazwę, wiążąc sylwetkę sympatycznego bobra z siecią marketów budowlanych, znanych w całej Europie.

OBI to niekwestionowany lider rynku artykułów budowlanych, a sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług. W marketach OBI pomagamy naszym Klientom w realizacji marzeń o wybudowaniu i urządzeniu domu, pamiętając jednocześnie, że dom to nie tylko cztery ściany, ale również rodzina, bezpieczeństwo i wygoda. Dlatego nasza oferta to ponad kilkadziesiąt tysięcy artykułów, które mogą być pomocne przy budowie, remoncie, czy urządzaniu domu i ogrodu. Markety OBI to także inspiracje i fachowe doradztwo.

WYRÓŻNIENIA DLA OBI

W latach 2015-2016, dzięki zaufaniu naszych klientów oraz przyjaźni, jaką nas obdarzyli, otrzymaliśmy Gwiazdę Jakości Obsługi oraz nagrodę SUPERBRANDS Polska. Te wyróżnienia wiele mówią o naszym zespole, który na co dzień stara się sprostać przeróżnym wymaganiom, stawianym przez wiernych kupujących. O przyznaniu Gwiazdy Jakości Obsługi oraz nagrody SUPERBRANDS Polska decydują konsumenci, tym bardziej czujemy się docenieni i jednocześnie pragniemy zapewnić, że jakość obsługi w marketach OBI z każdym dniem będzie na coraz wyższym poziomie, miedzy innymi dzięki uwagom i sugestiom naszych klientów, które traktujemy z największym szacunkiem.

Podmiotem odpowiedzialnym za treści zamieszczane na www.obi.pl jest
OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o.
Al. Krakowska 102
02-180 Warszawa Telefon: +48 22 519 50 00
Telefax: +48 22 519 59 99
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Krajowy Rejestr Sądowy
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
KRS 0000090234 NIP: 521-26-33-304

Źródło: www.obi.pl/