Neonet Gazetka promocyjna

Neonet

Zadźwoń: 799 36 36 36


Neonet - aktualna gazetka promocyjna

Kliknij poniższą gazetkę aby zobaczyć promocje Neonet w tym tygodniu.

WIELKA WYPRZEDAŻ

Neonet Gazetka promocyjna - WIELKA WYPRZEDAŻ

WYŚCIG PO RABATY

Neonet Gazetka promocyjna - WYŚCIG PO RABATY

MULTIRABATY

Neonet Gazetka promocyjna - MULTIRABATY

MULTIRABATY

Neonet Gazetka promocyjna - MULTIRABATY

MULTIRABATY

Neonet Gazetka promocyjna - MULTIRABATY

NAJNOWSZE GAZETKI:

INFORMACJE O Neonet

Ulotka, gazetka, katalog Neonet - Promocje, świeża oferta!

Godziny otwarcia

Pon - Pt : 9.00 - 20.00
Sob : 9.00 - 20.00
Niedz : 10.00 - 17.00
Dokładne info
www.neonet.pl
Znajdź najbliższy sklep Neonet

Lokalizacja sklepów Neonet

Zobacz na większej mapie Polski >>


Informacje o Neonet

O FIRMIE

Dla komfortu i satysfakcji naszych Klientów jesteśmy obecni w blisko 300 salonach na terenie całego kraju, a także w internecie. Dynamiczny rozwój sieci sprzedaży sprawia, że każdego dnia jesteśmy bliżej Klienta. NEONET jest firmą, posiadającą w swojej ofercie bogaty wachlarz produktów z branży: RTV, AGD, IT, akcesoria, multimedia. W sklepach stacjonarnych prezentujemy najlepiej dobrane do potrzeb Klienta produkty, pozwalając na swobodny dostęp do oferowanego asortymentu, zapoznanie się z nim, a także skorzystanie z fachowej porady naszych profesjonalnych doradców.

Dbamy o ciągłą dostępność oferowanego asortymentu, współpracując z największymi producentami w Polsce i na świecie. Nasza misjaW trosce o pełną satysfakcję naszych Klientów oferujemy bogaty pakiet usług około sprzedażowych takich jak: transport zakupów, montaż zakupionego sprzętu czy atrakcyjne pakiety gwarancyjne. Zatrudniamy profesjonalistów. Nasi Doradcy służą pomocą w wyborach Klientów, zapewniają fachowe porady oraz gwarantują wysoki standard obsługi, dopasowany do oczekiwań Klientów.Nasza odpowiedzialnośćCzerpiemy satysfakcję z zadowolenie naszych Klientów, ale także z dbałości o środowisko.
Czujemy się za nie odpowiedzialni, dlatego segregujemy odpady i zarządzamy elektrośmieciami, przestrzegając zasad recyklingu. Naszym celem jest pozycja najlepszego, w ocenie Klientów, sklepu RTV, AGD, IT w Polsce i Europie. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które w maksymalny sposób wpływają, na jakość i komfort zakupów.

Źródło: www.neonet.pl