Media Markt Gazetka promocyjna

Media Markt

Zadźwoń: 799 35 35 35


Media Markt - aktualna gazetka promocyjna

Kliknij poniższą gazetkę aby zobaczyć promocje Media Markt w tym tygodniu.

HIT M TYGODNIA 25.01.2022 - 01.02.2022

Media Markt Gazetka promocyjna - HIT M TYGODNIA 25.01.2022 - 01.02.2022

STYCZEŃ 2022

Media Markt Gazetka promocyjna - STYCZEŃ 2022

NAJNOWSZE GAZETKI:

INFORMACJE O Media Markt

Ulotka, gazetka, katalog Media Markt - Promocje, świeża oferta!

Godziny otwarcia

Pon - Pt : 9.00 - 21.00
Sob : 9.00 - 21.00
Niedz : 10.00 - 20.00
Dokładne info
www.mediamarkt.pl
Znajdź najbliższy sklep Media Markt

Lokalizacja sklepów Media Markt

Zobacz na większej mapie Polski >>


Informacje o Media Markt

O FIRMIE

Media Markt jest międzynarodową siecią specjalistycznych marketów elektronicznych, oferujących najpełniejszy na rynku asortyment sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, AGD, telewizorów, urządzeń audio-wideo i biurowych oraz akcesoria. Ofertę uzupełniają książki w klasycznej postaci oraz audio- i e-booki, gry komputerowe, filmy, muzyka oraz szeroki wybór biletów na imprezy kulturalne i sportowe. Każdy sklep sieci oferuje najszerszy na rynku wybór markowych produktów w najlepszych cenach. Klienci mogą wybierać zarówno spośród produktów wiodących marek międzynarodowych, jak i od rodzimych producentów. Sklepy Media Markt oferują także sprawny serwis konsumencki, uwzględniający m.in. przedłużoną i rozszerzoną gwarancję na większość produktów, sprzedaż kredytową i ratalną, dostawę zakupionego towaru oraz serwisy: komputerowy i instalacyjny. Podstawowym zadaniem wszystkich sklepów, jest zaspokajanie stale rosnących wymagań klientów. Motto marki, brzmiące: „All business is local”, stanowi wytyczną dla wszelkich działań, szczególnie dla doboru asortymentu. Każdy sklep Media Markt w Polsce jest samodzielną firmą zarządzaną przez dyrektora danego marketu, będącego równocześnie udziałowcem firmy. Decentralne zarządzanie umożliwia poszczególnym marketom dostosowanie oferty do warunków i wymagań lokalnego rynku. Otwiera również przed pracownikami ogromne możliwości odpowiedzialnego i samodzielnego uczestniczenia w kształtowaniu losów firmy i jej rynkowej przyszłości. Obecnie sieć Media Markt posiada 47 marketów w 39 miastach i jest liderem branży elektroniki użytkowej w Polsce. Marka buduje swój sukces na trwałych i uczciwych relacjach z klientami, pracownikami oraz dostawcami.

Media Markt otrzymał liczne nagrody i wyróżnienia za wysoką jakość usług i obsługi klienta. Wśród nich znajdują się m.in.: I miejsce w programie Mistrz Handlu i Usług MasterCard 2007 i 2008 oraz Godło Jakość Obsługi 2011. Marka Media Markt została uznana przez Radę Marek Superbrands Polska za jedną z najsilniejszych marek na polskim rynku i otrzymała tytuł „Superbrands 2012”. Trochę historii… Pierwszy Media Markt powstał w 1979 roku w Monachium. Twórcami firmy byli Walter Gunz, Erich i Halga Kellerhals oraz Leopold Stiefel. Początkowo projekt miał ograniczać się tylko do terenu Bawarii. Jednak gdy okazało się, że koncept specjalistycznego sklepu z szerokim wyborem elektroniki użytkowej to strzał w dziesiątkę, na terenie całych Niemiec zaczęły powstawać kolejne sklepy marki. W 10. rocznicę istnienia sieci otwarty został pierwszy market we Francji, co rozpoczęło intensywny rozwój Media Markt w Europie. W Polsce pierwszy sklep Media Markt został otwarty w 1998 roku w Czeladzi. Obecnie sieć Media Markt jest liderem w branży elektroniki użytkowej w Europie. Liczy ponad 690 marketów w 15 krajach, z czego 47 zlokalizowanych jest w Polsce.
Ciekawostki: Gdy roku 1998 na listach przebojów królowała piosenka Celine Dion „My Heart Will Go On" z filmu „Titanic”, w Czeladzi otwarto pierwszy sklep Media Markt w Polsce. Nie było jeszcze plazm, aparatów cyfrowych ani odtwarzaczy mp3. Slogan reklamowy, promujący Media Markt, brzmiał: „Po co jeszcze marzyć?”. W kampanii użyto komiksowej twarzy przypominającej Bolka i Lolka. Produktem wiodącym był rewelacyjny, jak na owe czasy, sprzęt: odtwarzacz video za 499 zł. Reklama Media Markt zawsze była wyrazista i odważna. Jesienią 2000 roku światło dzienne ujrzał nowy slogan: „Powinni tego zabronić”. Wraz z nim Media Markt pojawił się w telewizji, a nowe filmiki reklamowe z serii „Goły, a ma świetny sprzęt”, uwiodły klientów. Dziś obowiązującym hasłem reklamowym jest zwrot „Nie dla idiotów”, wprowadzony w 2004 roku. Początkowo budził ogromne kontrowersje, by w końcu stać się synonimem silnej marki i potocznie używanym zwrotem. Słynny Chuck N. na pytanie: „Ile produktów jest w Media Markt?”, odpowiada: wszystkie! I jest to prawda. W sklepach Media Markt można kupić aktualnie dostępne na rynku produkty z branży elektroniki użytkowej: od najmniejszej w ofercie karty telefonicznej, po największą lodówkę typu Side by Side. To właśnie Media Markt, jako pierwszy sprzedawca w Polsce, wprowadził popularne i cenione przez klientów zakupy w systemie „Raty 0%”. Ten przełom na rynku spowodował upowszechnienie nowych standardów sprzedaży. Kolejne innowacyjne działania Media Markt to akcje wyprzedaży sprzętu RTV AGD pod hasłem „Świat bez VAT” i oferta „Stare na nowe”. Największy Media Markt w Europie znajduje się Monachium i liczy 10.000 m² powierzchni handlowej. To o blisko 1/3 więcej niż wynosi płyta boiska na Stadionie Narodowym w Warszawie. Najwyżej zlokalizowanym marketem sieci jest Media Markt w stolicy Turcji, Ankarze: znajduje się na wysokości 1012 m n.p.m. Masyw Trzech Koron w Pieninach ma zaledwie 982 m n.p.m.

Źródło: www.mediamarkt.pl