Komputronik Gazetka promocyjna

Komputronik

Zadźwoń: +48 (61) 668 00 07


Komputronik - aktualna gazetka promocyjna

Kliknij poniższą gazetkę aby zobaczyć promocje Komputronik w tym tygodniu.

NAJLEPSZE WYPRZEDAŻE

Komputronik Gazetka promocyjna - NAJLEPSZE WYPRZEDAŻE

NAJNOWSZE GAZETKI:

INFORMACJE O Komputronik

Ulotka, gazetka, katalog Komputronik - Promocje, świeża oferta!

Godziny otwarcia

Pon - Pt : 9.30 - 21.00
Sob : 9.30 - 21.00
Niedz : Zamknięte
Dokładne info
www.komputronik.pl
Znajdź najbliższy sklep Komputronik

Lokalizacja sklepów Komputronik

Zobacz na większej mapie Polski >>


Informacje o Komputronik

O FIRMIE

Komputronik to jeden z najbardziej zaufanych sklepów internetowych Polsce. Posiada w ofercie nie tylko sprzęt komputerowy, ale także RTV i AGD, tablety, laptopy, telefony, smartwatche, spory wybór urządzeń smarthome, foto i video oraz produkty dla domu. Komputronik to idealny stosunek jakości do ceny, ale także usługi dopasowane do nowoczesnego poziomu życia: fachowe doradztwo, raty, leasing, elastyczne możliwości dostawy, ubezpieczenia, a nawet wniesienie i montaż.

Komputronik to także sieć 140 sklepów komputerowych w całej Polsce, w największych miastach takich, jak Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, Szczecin, Łódź, Gdańsk, Lublin, Białystok. Dostępny na miejscu asortyment składa się z najpopularniejszych produktów, dzięki czemu w wygodnych, niewielkich powierzchniowo salonach można szybko dokonać zadowalającego zakupu.
Marka Komputronik wielokrotnie została doceniona przez klientów, zdobywając, m.in. pierwsze miejsce w rankingu Ceneo zaufanych sklepów w kategorii elektronika, Gwiazdę Jakości Obsługi oraz 1. miejsce w rankingu money.pl najlepszych sklepów internetowych w Polsce w 2010 r.

Źródło: www.komputronik.pl