Saturn gazetka promocyjna sklepu elektronicznego - Technologia tak ma!


PEŁNY EKRAN

Informacje

Pon - Pt : 9.00 - 21.00
sob : 9.00 - 21.00
niedz : 10.00 - 21.00
Dokładne info
strona www: www.saturn.pl
Znajdź najbliższy sklepSaturn

Saturn - aktualna gazetka promocyjna

Zobacz więcej gazetek Saturn >>


NAJNOWSZE GAZETKI:


INFORMACJE O Saturn

Ulotka, gazetka, katalog Saturn - Promocje, świeża oferta!

SATURN to ceniona i jedna z najstarszych europejskich marek specjalistycznych sklepów z elektroniką użytkową. Pierwszy sklep SATURN powstał w 1961 roku w Niemczech.

Dziś marka jest obecna w 6 krajach (Austria, Holandia, Luxemburg, Niemcy, Polska, Włochy) i liczy ponad 220 marketów. Do Polski SATURN wkroczył 20 października 2004 r.

Dwa pierwsze sklepy sieci zostały uruchomione w Warszawie: w Centrum Handlowym Arkadia oraz Centrum Handlowym Janki. Debiut SATURNA spowodował przewartościowanie oferty i modelu sprzedaży na rynku elektroniki użytkowej w Polsce.

Markety SATURN szybko stały się „pierwszym adresem" dla osób poszukujących sprzętu elektronicznego. Klienci cenili zwłaszcza fachowość personelu oraz bogatą ofertę artykułów z kategorii tzw. nowinek technicznych.

Obecnie w Polsce działa ponad 20 sklepów marki SATURN (w Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lubinie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Tychach, Warszawie i we Wrocławiu).

Plany dynamicznego rozwoju firmy oraz dotarcia do jak największej liczby klientów zakładają kolejne otwarcia.

Sklepy SATURN oferują klientom najpełniejszy na rynku asortyment markowych produktów z kategorii: elektroniki użytkowej, artykułów gospodarstwa domowego, komputerów i akcesoriów komputerowych, sprzętu telekomunikacyjnego i fotograficznego.

SATURN ma również bardzo bogatą ofertę muzyki, filmów oraz gier i oprogramowania komputerowego. Łącznie na klientów czeka kilkadziesiąt tysięcy artykułów: od baterii po najbardziej zaawansowany technicznie sprzęt elektroniczny. Klienci mają pewność, że w SATURNIE najszybciej znajdą wszelkie nowinki rynkowe.

Bogatą i zróżnicowaną ofertę sklepów SATURN charakteryzuje hasło „Czego nie ma u nas, to nie istnieje". W codziennej działalności marki oznacza to oferowanie klientom najnowszych i najbardziej innowacyjnych produktów najwcześniej na rynku. Klient ma pewność, że nowość rynkowa trafi do oferty SATURNA w momencie wprowadzenia jej do sprzedaży.

SATURN oferuje również szeroki asortyment produktów w ramach marek własnych, których podstawową cechą jest gwarancja „More for Less”, czyli „Więcej za mniej”. Są to urządzenia o atrakcyjnym, nowoczesnym wzornictwie, w niższej cenie niż popularne rynkowe odpowiedniki - przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości technologicznej

Źródło: www.saturn.pl/